Лікування врослого нігтя в Івано-Франківську

Вростання нігтьової пластини у навколишні м’які тканини – процес доволі болючий, неприємний та неестетичний. Пов’язана ця проблема  безліччю факторів, на які не звертають уваги пацієнти до того моменту, коли нестерпний біль змушує негайно звернутися до хірурга.

Які причини вростання нігтя?

Вростаючий ніготь зовсім не пов’язаний з якимись індивідуальними особливості тілобудови людини. Причини проблеми є набутими та частіш за все в міру банальними – неправильний догляд за нігтем та стопою в цілому, які вже ведуть за собою косметичні проблеми, деформацію стопи і різні захворювання стопи. Отже, основні причини вростання нігтя:

  1. Невмілий педикюр. Саме неправильне підрізання нігтів на ногах і руках є першопричиною вростання нігтя. Коли пацієнти наполегливо стараються заокруглити нігтьову пластину на пальцях ніг – нігті починають рости не тільки вгору, а й у бік зрізання, як наслідок – ріст та врізання у шкіру.
  2. Тісне взуття. Це актуально не так для чоловіків, як для жінок. Суперсучасні туфлі-лодочки з загостреним кінцем – це, звісно, красиво, але водночас і некомфортно та небезпечно. Тісне середовище в ділянці носка з часом призводить до болю, а вже потім до вростання нігтя.
   • Гіпергідроз стоп. Надмірна пітливість ніг робить шкіру стоп розрихленою та тонкою. І звичайно ж вологе і тепле середовище у взутті створює умови для розвитку патогенних мікроорганізмів та грибків.
    • Ортопедичні проблеми, а саме плоскостопість.
     • Травми нігтя, а це до речі професійна проблема спортсменів та танцівників.
      • Також сприяють вростанню нігтя порушення кровообігу в кінцівках, цукровий діабет. 

      Як симптоматично та візуально виявити врослий ніготь?

      Вростання нігтя розвивається поступово, відповідно симптоми також проявляються поетапно. Основна суб’єктивна ознака – сильний ріжучий біль з чіткою локалізацією. Найсильніше біль відчувається, коли пацієнт намагається наступити на ногу. З часом біль стає настільки нестерпним, що сама думка про туфлі викликає неприємні відчуття. 

      Зовні зона ураження збільшена у розмірах та гіперемована. Нігтьова пластинка потовщується. При приєднанні інфекції виникає звиразкування, можливе виділення гною та крові і навіть підвищення температури.  Для пацієнтів з цукровим діабетом врослий ніготь по-особливому небезпечний тим, що виникає ризик появи гангрени.

      Лікування врослого нігтя та рекомендації щодо догляду

      В першу чергу закликаємо пацієнтів, що похід до хірурга не завжди супроводжується «відрізанням». Тому не варто панікувати. Якщо ви вчасно виявите проблему, то лікар допоможе усунути її і без оперативного втручання. Можна призначити носіння вільного взуття, спеціальні ванночки, втирання спеціальних мазей, тампонування нігтя, встановлення скоби, направлення росту вгору за допомогою простих косметичних методів.

      У випадках, коли ванночками ситуацію врятувати вже нереально, проводиться малоінвазивне хірургічне втручання – крайова резекція нігтя з застосуванням радіохвильового скальпеля. Перевагами методу є швидкість, атравматичність та ефективність. Процедура не вимагає наркозу та стаціонару і проводиться за неймовірно короткий час з застосуванням тільки місцевої анестезії. Повне загоєння настає за кілька днів. При цьому лікар надає рекомендації щодо подальшого догляду за нігтями та шкірою стоп. 

      Тому любі пацієнти, не затягуйте проблеми до стадії, коли вона стає великою проблемою, - зверніться до лікарів медичного центру Оксфорд Медікал. Ми надамо необхідну допомогу швидко і якісно!

      Запис за телефоном: 0503777299, 0673777299

      ( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

      відгуки
      Залишити відгук
      Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

      Акції
      актуальна інформація

      Дякуємо!

      Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

      Залишити повідомлення для адміністрації кліників
      Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
      up

      Записатися на прийом

      Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом