Увага! Акцію -30% на курс лікування геморою латексними кільцями продовжено до кінця липня

Лікування стенокардії в Івано-Франківську

Стенокардія, або грудна жаба – це синдром, спричинений  недостатнім надходженням кисню до міокарда, в залежності від його потреби, та супроводжується інтенсивними болями , що виникають під час фізичного навантаження,  в стані спокою чи після психічного або емоційного збудження.

Розрізняють декілька видів стенокардії, а саме:

  • Стенокардія напруження – короткочасні напади болю, які виникають здебільшого зранку. Дані напади також зазначаються після переїдання, психоемоційного збудження, фізичного навантаження.

  • Стенокардія спокою – виникає або пізно ввечері, або рано-вранці коли хворий перебуває в стадії спокою. Тут головним чинником слугує  судинний спазми. Це пацієнти із артеріальною гіпертонією, або в яких є наявність ураження коронарних артерій атеросклеротичною бляшкою.

Симптоми стенокардії

Переважна локалізація болю за грудиною із ймовірною поширеністю в ліву лопатку, руку чи нижню щелепу. Біль при стенокардії буває різним. В той час, коли одні описують його як інтенсивний, нападоподібний, що тягне за собою переляк, загальну слабкість, страх, та появу холодного поту, інші скаржаться на відчуття стиснення та печіння за грудиною , браком повітря, із неможливістю адекватного процесу дихання. Також в одних людей він виникає під час стресу, фізичного навантаження, або різко вночі, під час сну. Нерідко зустрічаються пацієнти, які говорять що дані напади в них помітно порідшали та несуть слабший характер болю. Проте, в більшості випадків це хибне твердження, після якого напади знову нагадують про себе.

Якщо вищевказані стенокардії можна узагальнити словом «стабільні» стенокардії (їх можна передбачити, симптоматику коригувати нітрогліцерином і тд.), то виділяють гірший прояв даного захворювання, а саме «нестабільну стенокардію». При цьому варіанті захворювання, напади можуть ставати тривалішими, різкішими та погано купіруватися нітрогліцерином, при чому ніяких передвісників подальшого нападу може і не бути, а значить пацієнт не може її передбачити.

За цієї умови потрібний ретельний догляд, обстеження, та спостереження в стаціонарі, адже нестабільна стенокардія не рідко є передвісником інфаркту міокарда.

Діагностика стенокардії 

До інструментальних методів діагностики стенокардії відносять:

  • електрокардіографію в стані повного спокою;

  • електрокардіографію із навантаженням;

  • ехокардіографію;

  • холтерівське моні торування.

Лабораторними методами діагностики слугують загальний аналіз та біохімічний аналіз крові, ліпідограма, коагулограма.

Лікування та профілактика стенокардії

Для лікування стенокардії лікарі рекомендують обмеження важкого фізичного навантаження, обмеження від стресових чинників, обмеження від шкідливих звичок (алкоголь, паління), корекцію раціону харчування.

В основі медикаментозної терапії лежить призначення гіполіпідемічних медикаментів, антиагрегантів та засобів, які борються з тією чи іншою симптоматикою.

Пам’ятайте: всі препарати повинні бути узгодженні із лікуючим лікарем та прийматися згідно рецепту. Не займайтеся самолікуванням, яке призведе до погіршення стану та є загрозою вашому життю.

Здоровий спосіб життя із внормованим навантаженням на ваш організм, уникнення стресів, раціональне та збалансоване харчування, відпочинок і відсутність шкідливих звичок, - ось найкращий рецепт  для запобігання захворювань різного виду та покращення якості вашого життя.

Щоб записатися на консультацію до лікаря, якщо ви зазначили у себе чи знайомих симптоми, що можуть вказувати на розвиток стенокардії, зателефонуйте в наш коллцентр. Наші працівники з радістю нададуть відповіді на ваші запитання та здійснять запис до найкращих спеціалістів. Зробити це можна по номеру телефону : 067 3 777 299, 050 3 777 299.

Ми знаходимося за адресою: вулиця Василіянок 1 та вулиця Незалежності 93а.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )
послуги Відділення КардіологіяЦіна
Консультація кардіолога 400.00 грн
Консультація кардіолога (повторна) 250.00 грн
ЕКГ 80.00 грн
УЗД серця (ехокардіографія) 350.00 грн
Холтерівське моніторування від 350.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (034) 2 777 2 99

відгуки
Олег Ярославович 20-12-2020 Висловлюю подяку лікарю - кардіологу Ользі Зіновіївні у встановленні діагнозу, лікуванню та підготовці всіх супровідних документівСкурпульозний підхід, проведення всіх необхідних процедур і встановлення вірного діагнозу. Підібрано правильне лікування, яке допомогло повернутись до звичного режиму життя!Дуже дякую і рекомендую!!

відділення: Кардіологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом