Холтерівське моніторування в Івано-Франківську

Холтерівське моніторування ЕКГ та добове моніторування АТ – це метод дослідження функції серцево-судинної системи, що дозволяє зафіксувати запис електрокардіограми та моніторування рівня артеріального тиску протягом  24-72 годин. Даний метод обстеження дозволяє виявити значну частину серцевої патології, що може проявлятися при фізичному навантаженні, вночі, при стресі чи навіть тоді, коли симптоми виникають не так часто, щоб зміни на ЕКГ можна було б співставити із скаргами пацієнта.

Що включає в себе холтерівське моніторування?

Холтерівське моніторування ЕКГ включає наступні види аналізу:

  • аналіз синусової активності;

  • аналіз передсердної активності;

  • виявлення суправентрикулярної та шлуночкової екстрасистолії;

  • моніторування положення сегменту ST (виявлення ішемії);

  • моніторування сегменту QT (ризик появи аритмії);

  • визначення особливостей варіабельності серцевого ритму, що відображає стан регуляції функції серцево-судинної системи узагальнено.

Добове моніторування артеріального тиску за допомогою автоматичного математичного аналізу послідовності вимірювань відображає середні показники та середні нічні значення артеріального тиску, індекс та піки активності гіпертензії.

Тому в кожному конкретному випадку в залежності від супутньої патології ваш лікар може надати більше інформації про потребу проведення даного обстеження. Дане моніторування проводиться в домашніх умовах. 

Особливості проведення холтерівського моніторування

Перед початком обстеження у чоловіків із масивним оволосінням грудної клітки потрібно підготувати шкіру, а саме поголити ділянку шкіри в місцях накладання електродів. Після чого електроди прикріплюються до шкіри одноразовими еластичними стікерами. Вага самого реєстратора становить 100 грам, тому не викликає зайвого дискомфорту чи додаткового навантаження.

Під час моніторування дозволено проводити звичний спосіб життя, із помірним фізичним навантаженням, щоб якісно зафіксувати ЕКГ протягом всього періоду скарг пацієнта.

Моніторування рівня АТ забезпечується через накладання манжетки на руку пацієнта, яка трубкою під’єднана до монітора. Вимірювання АТ здійснюється автоматично .В середньому частота вимірювання – кожні 15-30 хв вдень, та кожні 30-60 хв вночі.

Рекомендації лікарів щодо холтерівського моніторування

Під час проведення дослідження не рекомендується:

  • займатися важким фізичним навантаженням (похід в спортзал, довготривалий та швидкий біг);

  • палити;

  • вживати алкоголь, каву, енергетичні напої;

  • ходити в лазню, сауну і тд;

У випадку, якщо виникають ситуації, які можуть сприяти фіксації неправдивих чи спотворених показників, потрібно обов’язково занотувати це вказавши час та причину, та згодом надати цю інформацію вашому лікуючому лікарю!

Все це може призвести до хибності в реєстрації ваших показників, що слідом потягне за собою труднощі в постановці діагнозу, та раціональній корекції тієї чи іншої патології.

Отримавши результати холтерівського моніторування, лікар проводить аналіз отриманих даних щодо роботи серця. За необхідності можуть призначатися додаткові обстеження для уточнення діагнозу та консультації інших спеціалістів. Це дозволяє встановити точний діагноз та призначити лікування  для корекції патологічного стану за його наявності.

Даний вид обстеження ви можете здійснити в нашому медичному центрі завітавши до нас за адресою: вулиця Васильянок 1 та вулиця Незалежності 93а.

Щоб здійснити попередній запис до наших спеціалістів, просимо вас зателефонувати у коллцентр за вказаними номерами телефонів: 067 3 777 299, 050 3 777 299

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )
послуги Відділення КардіологіяЦіна
Консультація кардіолога 450.00 грн
Консультація кардіолога (повторна) 350.00 грн
ЕКГ 90.00 грн
УЗД серця (ехокардіографія) 400.00 грн
Холтерівське моніторування від 410.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Олег Ярославович 20-12-2020 Висловлюю подяку лікарю - кардіологу Ользі Зіновіївні у встановленні діагнозу, лікуванню та підготовці всіх супровідних документівСкурпульозний підхід, проведення всіх необхідних процедур і встановлення вірного діагнозу. Підібрано правильне лікування, яке допомогло повернутись до звичного режиму життя!Дуже дякую і рекомендую!!

відділення: Кардіологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом