Первинний прийом флеболога в Івано-Франківську

Проблеми з судинами – одна із найбільш розповсюджених та водночас небезпечних проблем серед нашого населення.

Статистичні данні говорять самі за себе: близько у 60 % чоловіків та 70% жінок в тій чи іншій мірі появляються проблеми із судинами вже у 50-ти літньому віці. І з кожним роком вік, з яким проявляються серйозні судині порушення, стрімко зменшується, становлячи загрозу для молодого покоління. Лікар, що спеціалізується на захворюваннях даного виду зветься флеболог. 

Коли варто звернутися до судинного хірурга (флеболога)?

 • часті  головні болі гострого характеру;

 • перевтома, відчуття важкості у ногах, печіння кінцівок;

 • набряки,безпричинне  утворення синців;

 • судоми в кінцівках, відчуття оніміння, затерпання;

 • понижена чутливість;

 • біль при ходьбі.

Вищевказані симптоми можуть бути ознаками таких уражень судин, як аневризми, атеросклероз, різного виду варикозні розширення, тромбози та багато іншого.

Враховуючи, що провідними факторами у розвитку судинних захворювань є: спадковість, шкідливі звички, харчування, відсутність здорового способу життя можна досить впевнено сказати, що захворювання має тенденцію до «омолодження», турбуючи все більш молодий організм. Причиною цього є щоденне забруднення екосистеми та не бережне ставлення до власного організму.

Діагностика венозних захворювань в Оксфорд Медікал

Специфікою вищезазначених недуг є стрімкість в розвитку, та вимога то точної діагностики лікарем спеціалістом, консультація якого повинна проводитися не менше як 2-3 рази на один рік. Правильний підхід до обстеження в даному випадку виступає запорукою в корекції, та своєчасному запобіганню розвитку патологій, що зможе призвести до тяжких наслідків, утруднючи чи загрожуючи вашому життю та благополуччю.

Під час первинного огляду пацієнта, лікар-флеболог збирає скарги що подає пацієнт, візуально обстежує ділянку ураження, а також проводить ультразвукову діагностику.

За потреби можуть призначатись лабораторна діагностика, та консультація інших спеціалістів. Саме у Оксфорд Медікал Ви маєте можливість пройти всі обстеження на базі центру!

Всі отримані дані допомагають спеціалісту поставити точний діагноз, призначити коректне лікування.

Особливості проведення лікування в Оксфорд Медікал

В багатьох випадках, за умови контролю та своєчасному зверненню до лікаря, перші прояви захворювання судин можна лікувати за допомогою медикаментів,  не потребуючи оперативного втручання. У випадку, якщо процес все ж таки не піддається медикаментозній терапії, флеболог обирає вид хірургічного коригування , в залежності від типу захворювання та індивідуальних особливостей пацієнта.

На цих етапах дуже важливим є професіоналізм спеціаліста та його досвід. Саме це слугує запорукою усунення патології. Отож , можна виділити підсумок всього вище сказаного: якщо у вас чи у ваших рідних з’явилися початкові прояви тієї чи іншої патології судин, не зволікайте та запишіться на первинний прийом до лікаря, який надасть висококваліфіковану консультацію та за потреби призначить обстеження, а згодом грамотне лікування.

Це ви можете зробити, завітавши в медичний центр Оксфорд Медікал. Будучи оснащеними передовою апаратурою для високоточної діагностики,  спеціалістами належного рівня досвідченості та компетентності, ми можемо з гарантувати вам безпечні та якісні медичні послуги.

Центр знаходиться за адресою: вулиця Василіянок 1, та вулиця Незалежності 93а

За попереднім записом зателефонуйте  в колцентр за номерами телефонів, висвітлених на екрані: 067 3 777 299, 050 3 777 299

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиінформація про лікаря

 • 2008 - 2014 рр.  - Навчався в Тернопільському державному медичному університеті ім. І.Я. Горбачевського, за спеціальністю лікувальна справа.

 • 2010 р. – учасник III з’їзду судинних хірургів і ангіологів України

 • З 2011р. - Учасник IV, V, VI Всеукраїнської конференції з міжнародною участю “Сухаревскі читання: ангіологія і судинна хірургія сьогодні”;

 • 2014 - 2017 рр. - проходив інтернатуру на базі ФПДО за спеціальністю «Хірургія»

 • 2014р. – Україно - французький семінар «Варикозна хвороба вен нижніх кінцівок», ННЦ «Інститут кардіології ім. акад. М.Д. Стражеско »

 • З 2017 р. -  хірург-флеболог медичного центру “Vero Med” у м. Львів.

 • 2017р. - Учасник семінару «Лазерні технології в хірургії варикозної хвороби»

 • З 2017р. – лікар хірург-флеболог медичного центру Оксфорд Медікал

 • Провів близько 200 ендовенозних лазерних коагуляції (ЕВЛК) з приводу варикозної хвороби вен нижніх кінцівок.

 • Провів понад 100  склеротерапевтичних сеансів з приводу ретикулярного варикозу

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом