Ендовенозна лазерна коагуляція в Івано-Франківську

Хвороби вен нижніх кінцівок знижують якість життя, перш за все починаючи від естетичного сприйняття, закінчуючи важкими порушеннями у формі виразок та трофічних змін, що може призвести до інвалідності.

Ще зовсім недавно для вирішення цієї проблеми лікарі вдавались до хірургічного втручання, яке було єдиним методом для ліквідації цієї патології. Це так звана класична флебектомія, яка має значну низку недоліків, що в тій чи іншій мірі призводило до значної травматизації, а значить, і до довготривалої реабілітації.

На сьогоднішній час наш медичний центр пропонує вам послугу малоінвазивного лікування захворювань вен нижніх кінцівок, що зветься ендовенозна лазерна коагуляція (ЕВЛК).

Що таке ЕВЛК?

В основі цього способу лікування є застосування контрольованої термічної енергії для пошкодження вени, що уражена патологічним процесом. Контрольована термічна доза спричиняє оклюзію (закриття) вени, а це значить відсутність потреби в подальшому механічному її видаленню.

Переваги даного методу:

 • це найменш травматичний спосіб лікування патології судин, які не піддаються медикаментозному корегуванню;

 • час перебування в стаціонарі зводиться до мінімуму;

 • можливість використання процедури в амбулаторних умовах;

 • косметичні дефекти зводяться практично до нуля.

Принцип дії методу ЕВЛК

Енергія світла, а іншими словами дія лазеру, завдяки своїй термічній здатності викликає закипання плазми і її формених елементів, термічний опік ендотелію судини, тим самим формує тромб щільної консистенції. Опісля відбувається процес спазму вени та її склеювання, що в кінцевому результаті унеможливлює подальший кровоплин по ній. Напівпровідникові, високоенергетичні лазери спричинюють мінімальний вплив на навколишні тканини.

Стає очевидною перевага даного методу в зв’язку із скороченням тривалості процедури порівняно із класичною флебектомією в 2 рази,скороченням тривалості реабілітаційного процесу у пацієнта, зменшенням травматизму, мінімізацією можливості інфікування.

Особливості підготовки та техніка проведення ЕВЛК

Перед проведенням процедури пацієнт повинен пройти санітарні обстеження, загальноклінічні лабораторні обстеження, коагулограму, ЕКГ та проконсультуватися у терапевта (дані послуги включені у вартість процедури!). Також потрібно поголити ногу та пахову зону перед втручанням. За показами доплерографії (УЗД судин ніг) лікар наносить на ногу пацієнта певні мітки маркером, що допомагає йому в ході процедури.

Це все є стандартною процедурою і якоїсь специфічної підготовки пацієнт не потребує.

Техніка проведення формується із п’яти основних етапів:

  1. Пункція великої підшкірної вени, з подальшим проведенням в її просвіт провідника.
  2. Введення в самий провідник світловода.
   • Інфільтрація тканин, що прилягають до вени, для запобігання їх опіку.
    • Проведення самої коагуляції вени.
     • Видалення через проколи притоків.

      Після проведення ендовенозної лазерної коагуляції слід дотримуватися вказівок лікаря для швидкої реабілітації та запобіганню ускладнень які можуть виникнути при порушенні наступних правил:

      • Носити стягуючий бандаж, впродовж декількох днів після процедури.

      • Уникати важких фізичних навантажень на нижні кінцівки близько місяця.

      • Певний час уникати гарячих ванн, саун, лазень.

      • Обов’язково ходити.

      • Через пару днів звернутися на повторну консультацію до лікаря-флеболога задля проведення контрольного огляду.

      Медичний центр «Оксфорд Медікал Івано-Франківськ» надає повну та розгорнуту консультацію, діагностику та лікування ендовенозної лазерної коагуляції для покращення вашого загального стану та естетичного вигляду нижніх кінцівок.

      Прийом лікаря тільки за попереднім записом! Запис можна здійснити у формі внизу, або за телефоном: 067 3 777 299, 050 3 777 299


      ( Рейтинг: 0, голосів: 0 )
      послуги Відділення ФлебологіяЦіна
      Оперативне лікування варикозної хвороби С3 (ЕВЛК, МФЕ) 3 категорії (оперативне втручання; 1 рік безкоштовного спостереження лікаря-флеболога; компресійна панчоха) 14500.00 грн
      Склеротерапія (1 нога) (1 рік безкоштовного спостереження лікаря-флеболога; повторне введення препарату при потребі; компресійна панчоха) 8000.00 грн

      Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

      відгуки
      Наталія 15-07-2021 Дуже хороший спеціаліст. Минуло вже п'ять років після операції. Почуваю себе чудово. Головне можу носити короткі плаття і спідниці, які я обожнюю. Плідної праці, вдячних пацієнтів. Здоров'я.

      відділення: Флебологія

      Ірина 11-02-2021 Рекомендую і щиро дякую лікарю флебологу Вільчинському А.Й. Першокласний професіонал свої справи, надзвичайно чіткий у своїх настановах і відкритий до питань пацієнта. Процвітання Вам і багато вдячних пацієнтів!

      відділення: Флебологія

      Залишити відгук
      Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

      Акції
      актуальна інформація

      Дякуємо!

      Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

      Залишити повідомлення для адміністрації кліників
      Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
      up

      Записатися на прийом

      Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом