Відгуки клієнтів про напрям Гінекологія
Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.
Відгуки пацієнтів
Лілія 03.09.2020
Хочу виразити величезну подяку,лікарю- від Бога!!! Бойчук Олександрі Степанівні( гінеколог). Дуже компетентний лікар в своїй справі! Людина,виконала свою роботу на всі 1000%! Дякую будьте здорові!
Вікторія 27.08.2020
Хочу подякувати Гейменюк Оксані Василівній,дуже привітна і уважна людина. Відповідально ставиться до пацієнта,я була вражена . Лікар дуже уважний і знає свою справу.
Леся 21.08.2020
Побувавши на прийомі у Гайсенюк О.В. була вражена тим, як лікарка відповідально ставиться до пацієнта. Все детально пояснить, намалює, покаже. Дуже задоволена, буду радити всім знайомим.Сподобалося також обслуговування, лікарка УЗД Микитинська Н.І все детально пояснить, розкаже,я дуже задоволена клінікою, раджу всім.
Тетяна 21.02.2020
Хочу подякувати лікарю-гінекологу Дебі Вікторії Тарасівні за чудово виконану лабіопластику. Лікар-приємна людина, все доступно пояснює, віднеслась з розумінням до моєї проблеми, в мене було враження,що ми давно знайомі. Вона позбавила мене від багаторічного комплексу. В кого є необхідність раджу наважитися на цю операцію,яка проходить під місцевим наркозом і вже того ж дня ви можете йти до дому, бажано на тиждень взяти відпустку. Шкодую чому швидше не зробила цю процедуру.Незнала, що її можна робити в Івано-Франківську в Оксфорт Медікал.
Ірина Цюрпіта 12.11.2019
Одного разу прийшла в цю клініку на УЗД ( вагітність була в планах), і випадково потрапила до лікаря Бойчук Олександри Степанівни. Після консультації зрозуміла, що якщо завагітнію точно хочу, щоб саме вона вела мою вагітність. Незадовго так і сталось. Хочу подякувати лікарю за те, що моя вагітність пройшла під її наглядом комфортно і спокійно. Олександра Степанівна уважна і терпляча, завжди розгорнуто відповідає на усі запитання і виходить на звязок в позаробочий час. Не одноразово звязувалась щоб уточнити моє самопочуття, чи надати рекомендації, чого я раніше не спостерігала ні за одним лікарем і була приємно вражена. Дякую їй за те що вона так любить свою роботу. Загалом дуже позитивне враження, рада, що стояла на обліку у цій клініці, саме у неї! Рекомендую!
Христина 06.09.2019
Доброго дня. Хочу поділитись відгуком про даний сервіс, а точніше лікареві-гінекологу Гайсенюк Оксана Василіна. Пройшла курс лікування у лікаря гінеколога Гайсенюк О.В тільки позитивні враження від пройденного курсу. Лікар дуже добре знає свою справу і зробила все можливе, щоб вирішити мою проблему, все було швидко і якісно. Також вміє підтримати морально у проблематичних ситуаціях жінок. Особисті побажання лікареві гінекологу Гайсенюк О.В подальший розвиток у своїй справі. Моя особиста оцінка 5 балів. Мінусів не побачила!