Відгуки клієнтів про напрям Гінекологія
Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.
Відгуки пацієнтів
Алина 15.06.2019
Я лікувалася у доктора Гайсенюк тривалий час, поки вона працювала в Києві, з 2015 по 2018 рр. Неодноразово приходила на прийом і можу сказати, що навіть якщо чекатиме велика черга, доктор наділить достатнім часом кожного. Вона пояснити все, що з вами коїться не просто на словах, а ще й проілюструє картинками. Все стає зрозуміло, навіть якщо ви не вчили біологію. Зараз я переїхала, та змушена платити великі кошти за прийом до доктора, але навіть за кращих умов, мені ще ніхто не приділив стільки свого часу та ніхто так детально не пояснив моїх симптомів і діагнозу, як це робить доктор Гайсенюк. Дуже сумую та шкодую, що не маю змоги прийти наразі на прийом до доктора Гайсенюк.
Роксолана 08.06.2019
Доброго дня. Хочу подякувати лікарю-гінекологу Гайсенюк О. В. Вже не вперше звертаюся до неї, проходила курс лікування. Дуже мені допомогла. Надзвичайно задоволена підходом лікаря, тим що все зрозуміло пояснює. Тепер буду звертатися тільки до неї.
Тетяна 19.03.2019
Щойно повернулась з прийому. Дуже професійна, відповість на будь-які запитання, справді зацікавлена у вирішенні питання(наприклад, відправила на УЗД і пішла разом зі мною, щоб у всьому переконатись і задати додаткові питання лікарю УЗД).Однозначно раджу і точно буду лікуватись тут.
Anya 14.12.2018
Вагітність 7 міс.Наблюдаюсь у Бойчук Олександри Степанівни яка є не тільки хороший спеціаліст,а і дуже добра людина.Завжди приємна і спокійна.Я дуже задоволена вибором лікаря і клініки.Дівчата на рецепції привітні.Тут зручно тому що прийом проводять за ропереднім записом і приходить смс нагадування.Клініка чиста і немає неприємного запаху як в деяких мед.закладах.Багато можна говорити про плюси.Мінусів немає я не бачу.