Відгуки клієнтів про напрям Гінекологія
Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.
Відгуки пацієнтів
Надія 17.05.2021
Звернулась до Оксани Василівни за багаточисельними рекомендаціями!дуже задоволена спілкуванням і процесом лікування!Справжній професіонал!Завжди все пояснює !Всім щиро рекомендую!
Алла 04.04.2021
Хочу висловити щирі слова подяки Вікторії Тарасівні за проведене оперативне втручання. Лікар професіонал, вміє розрадити, надихнути. Веде пацієнта весь період реабілітації. Як людина- привітна, доброзичлива. Побільше б таких лікарів. Натхнення і успіхів вам. А ще спасибі сестричці,яка допомагала під час операції.
Марта 02.03.2021
Дуже хороший лікар! Хочу подякув Острижнюк Мар’яні Миколаївні за професіоналізм і кваліфіковану допомогу. Випадково потрапила на прийом, вибрала лікаря по часу. Лікар швидко розібралася з проблемою, назначила лікування, на всі питання ввічливо відповіла, дала гарні поради. Також консультувала на протязі всього лікування, в будь якій час. Всім рекомендую лікаря Мар’яну Миколаївна.
Мар’яна 02.12.2020
Хочу висловити слова подяки Бойчук Олександрі Степанівній , Вже другу вагітність стояли на обліку , задоволені на всі 100%, все на вищому професійному рівні , дуже зручно , доступно і якість відповідає ціні ! Раджу кожній матусі, щоб цей період був під наглядом такого компитентного лікаря як Олександра Степанівна !
Ivanna 22.11.2020
Олександра Степанівна дуже уважний та розумний спеціаліст у своєму напрямку! Рекомендую!!!
Надія 08.11.2020
Хочу щиро подякувати лікарю-гінекологу Дебі Вікторії Тарасівні за класно зроблену лабіопластику. В клініці була вперше. Переживала,хвилювалась як все буде,та Вікторія Тарасівна настільки хороша людина що в мене склалось враження що ми давно знайомі. Рекомендую цього лікаря і сама ще звертатимусь