Записатись через кол-центр
Напрямки

Відгуки клієнтів про напрям Гінекологія

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Залишити відгук
Відгуки пацієнтів
Надія 17.05.2021
Звернулась до Оксани Василівни за багаточисельними рекомендаціями!дуже задоволена спілкуванням і процесом лікування!Справжній професіонал!Завжди все пояснює !Всім щиро рекомендую!
Star Star Star Star Star
Алла 04.04.2021
Хочу висловити щирі слова подяки Вікторії Тарасівні за проведене оперативне втручання. Лікар професіонал, вміє розрадити, надихнути. Веде пацієнта весь період реабілітації. Як людина- привітна, доброзичлива. Побільше б таких лікарів. Натхнення і успіхів вам. А ще спасибі сестричці,яка допомагала під час операції.
Star Star Star Star Star
Марта 02.03.2021
Дуже хороший лікар! Хочу подякув Острижнюк Мар’яні Миколаївні за професіоналізм і кваліфіковану допомогу. Випадково потрапила на прийом, вибрала лікаря по часу. Лікар швидко розібралася з проблемою, назначила лікування, на всі питання ввічливо відповіла, дала гарні поради. Також консультувала на протязі всього лікування, в будь якій час. Всім рекомендую лікаря Мар’яну Миколаївна.
Star Star Star Star Star
Мар’яна 02.12.2020
Хочу висловити слова подяки Бойчук Олександрі Степанівній , Вже другу вагітність стояли на обліку , задоволені на всі 100%, все на вищому професійному рівні , дуже зручно , доступно і якість відповідає ціні ! Раджу кожній матусі, щоб цей період був під наглядом такого компитентного лікаря як Олександра Степанівна !
Star Star Star Star Star
Ivanna 22.11.2020
Олександра Степанівна дуже уважний та розумний спеціаліст у своєму напрямку! Рекомендую!!!
Star Star Star Star Star
Надія 08.11.2020
Хочу щиро подякувати лікарю-гінекологу Дебі Вікторії Тарасівні за класно зроблену лабіопластику. В клініці була вперше. Переживала,хвилювалась як все буде,та Вікторія Тарасівна настільки хороша людина що в мене склалось враження що ми давно знайомі. Рекомендую цього лікаря і сама ще звертатимусь
Star Star Star Star Star

Ми застосовуємо файли cookies та інші технології для того, щоб запам'ятати Ваші уподобання та дізнатися, як саме Ви користуєтесь сайтом та взаємодієте з ним.

Використовуючи наш сайт, Ви також погоджуєтесь з умовами "Угоди користувача" та "Положення про обробку та захист персональних даних". Натискаючи "ПОГОДЖУЮСЬ", Ви надаєте згоду на обробку Ваших даних.