Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Зима – сезон ELOS-епіляції!

Футумайчук Надія Михайлівна – лікар-косметолог медичного центру «Оксфорд Медікал»

Зима – це та пора, яку люблять за подарунки під подушкою, яскраві гірлянди, запах ялинки та мандаринок, різдвяні колядки. Але, на жаль, протягом кількох тижнів зимова казка закінчується і ми повертаємось до сірих та холодних буднів, рахуючи дні до початку літа.

Головне, що гнітить у цю пору – відсутність сонця та холод. І все-таки ми не дозволимо вам хандрити, адже навіть у цьому є свої плюси! Адже зима – це ідеальна пора для ЕЛОС-епіляції!

Що таке ЕЛОС-епіляція

ЕЛОС-епіляція – це одна з найдосконаліших та найбезпечніших процедур з видалення небажаного волосся. Часто ЕЛОС плутають з лазерною чи фото епіляцією, проте це не вірно. ЕЛОС-епіляція -  це унікальна методика, що базується на поєднанні двох видів енергії – електричної та оптичної. 

Відбувається це таким чином – на підготовлену раніше шкіру наносять спеціальний захисний гель, надалі спеціальний апарат для проведення ЕЛОС-епіляції наносить одночасно і високочастотний світловий імпульс, і струм високої частоти. Вони проникають вглиб і знешкоджують волосяну цибулину. Мушу зауважити, що для повного ефекту потрібно кілька процедур (руйнуються тільки ті волосини, що перебувають у перфоді активного росту) з інтервалом у місяць, щоб не травмувати вашу шкіру.

У чому переваги ЕЛОС-епіляції?

Якщо запитати жінку, що робить її щасливою, то, повірте, ідеально гладенька шкіра стоятиме далеко не на останньому місці. І досягнення цієї мети зазвичай вартує нам сильного болю, постійної трати грошей, можливості алергічної реакції (від воску), вростання волосся, що не за собою пігментні плями та багато іншого. 

Тому, друзі, гадаю, що ці переваги ЕЛОС-епіляції не залишать вас байдужими:

  • Ефективність. При проведенні процедури відбувається руйнування волосини та припинення її подальшого росту.

  • Безпека. Сучасна технологія дозволяє здійснювати контроль інтенсивності впливу на відповідну ділянку, що є чудовою профілактикою опіків.

  • Комфорт. Ви не відчуваєте болю, лише тепло та незначне поколювання.

  • Економія часу. Процедура триває від 10хв (в залежності від ділянки), і після неї ви можете повертатися до звичних справ, що дозволяє ефективно спланувати власний час.

  • Мізерна кількість протипоказань. Враховуючи реальну безпечність ЕЛОС-променів, протипоказаннями до проведення процедури є тільки вагітність, гнійничкові ураження шкіри в зоні епіляції, порушення згортання крові, онкопатологія, епілепсія, наявність кардіостимулятора чи металевих імплантів.

Чому лікарі рекомендують проводити епіляцію взимку?

Після проведення процедури протягом 2-3 днів категорично не рекомендовано додавати зайвого тепла на оброблену ділянку. Гаряча ванна, грілки, солярій чи просто перебування під сонцем – ці чинники несуть значну травматизацію шкіри, що щойно піддавалась ЕЛОС-епіляції. 

Так чому зима? Справа у тому, що саме взимку найменша активність ультра-фіолетового опромінення (вплив сонця). І, якщо саме в зимовий період ви розпочнете курс ЕЛОС-епіляції, то до сезону купальників ваша шкіра буде ідеально готовою!

Ви досі у роздумах? Не варто вагатися, зателефонуйте нам прямо зараз! Адже тільки в Оксфорд Медікал Івано-Франківськ діє акційна пропозиція 5+1! А саме, при оплаті курсу з 5 процедур, ви отримуєте шосту БЕЗКОШТОВНО! І головне – знижка діє на постійній основі!

Для того, щоб записатися на індивідуальну безкоштовну консультацію до лікаря-косметолога, зателефонуйте нам: 0673777299 або 0503777299.

Також ви можете здійснити запис через спеціальну форму на нашому сайті.

Будьте неперевершеними з Оксфорд Медікал!


( Рейтинг: 0, голосів: 0 )


Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом