Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Як вибір бюстгальтера може вплинути на наше здоров’я?

Нижня білизна – це саме та інтимна річ, котра не залишить байдужою жодну сучасну жінку. Пуш-ап, бралетт, аква-бра, спортивний бюстгальтер, водяний бюстгальтер та безліч інших – гадаю ви розумієте, що наразі асортимент неймовірно широкий і змушує жінок проводити ледь не пів дня у крамниці нижньої білизни, у пошуках того особливого бюстгальтера, який ідеально підкреслить її форми.

Але виникає одна проблема: у гонитві за трендами жінки допускаються фатальних помилок, наївно думаючи, що така дрібниця ,як бюстгальтер, не може ніяк вплинути на її здоров’я. На жаль, це не так.

Підбір неправильного розміру бюстгалтера

Першою та найпоширенішою помилкою є вибір неправильного розміру бюстгальтера. Сучасний неординарний фасон білизни часто збиває жінку з пантелику і вона достеменно не розуміє, який саме розмір потрібен їй. Як наслідок: надто вільний бюстгальтер не виконує функцію підтримки грудей, тому надалі жінка скаржиться на обвислість грудей, біль у спині.

 І навпаки, при виборі надто тісного бюстгалтера вже після першого носіння жінка відмічає потертості, подразнення на шкірі у місцях щільного прилягання, біль у грудях. Подальше тривале стиснення викликає порушення лімфовідтоку і більш серйозні патології.

Тому для того,щ об ви не допустилися такої помилки, попередньо визначте свої розміри. Це можна зробити навіть вдома, попередньо знайшовши міжнародну таблицю розмірів у пошуковій системі та мірну стрічку на робочому столі. Відповідно, знаючи обвід грудної клітки та розмір чашечки консультант магазину білизни допоможе вам знайти бюстгальтер, який би ідеально пасував для вашої тілобудови.

Бюстгалтер з неякісних матеріалів: чи варто платити двічі?

Наступною поширеною помилкою  є вибір бюстгальтера з неякісного матеріалу. Так, нехай цей колір дивовижний, нехай зовні тканина виглядає дуже привабливо, нехай це мереживо є неймовірно сексуальним і водночас недорогим. ПРОТЕ! Любі жінки, запам’ятайте : дешеві неякісні матеріали викликають величезну кількість проблем зі шкірою в зоні молочних залоз! 

Це може бути як алергічний дерматит, так і важкі бактеріальні інфекції шкіри. Це виникає тому, що на шкіру грудей накладається так званий  непроникний бар’єр», який затримує тепло і зайву вологу та викликає попрілості, а це вже створює ідеальні умови для росту та розмноження інфекційних збудників та грибків. 

Також наголошуємо, що змінювати бюстгальтери варто кожних 9-10 місяців. Навіть, якщо ви одягаєте один з них тільки на великі свята.

Чому не варто спати у бюстгальтері?

Деякі пацієнти зізнаються, що люблять спати у бюстгальтері. Адже у народі побутує міф, що якщо жінка спатиме у бюстгальтері, то груди будуть більшими та дружнішими. Повторюю – це міф, і насправді сон у бюстгальтері не принесе жодного позитивного ефекту. А ось негативні наслідки цілком можливі, а саме:

  • порушення циркуляції крові та лімфи, що призводить до серйозних проблем з молочними залозами;

  • подразнення твердими елементами кріплення бюстгальтера;

  • пігментація шкіри від тугого притискання бюстгальтера на тривалий час (все вірно, кілька годин непорушного сну);

  • травматизація молочних залоз;

  • розвиток інфекцій шкіри.

Враховуючи вище перелічені дані, хочу ще раз зауважити, що вибір бюстгальтера – це досить важлива річ, до якою варто віднестись відповідально. Не шкодуйте заплатити за бюстгальтер дещо більше ніж зазвичай. Піклуйтесь про себе, адже здоров’я не купиш за гроші! І нагадую: якщо ви відчуваєте біль, дискомфорт молочної залози – обов’язково зверніться до лікаря! 


( Рейтинг: 0, голосів: 0 )


Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом