(034) 2 777 2 99
Замовити зворотній дзвінок
Укр
Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Як відновити волосся після зимового періоду: лайфхаки від лікаря-косметолога

Федоришин Тетяна Василівна

лікар-косметолог

медичного центру «Оксфорд Медікал»

Настала та пора, коли можна зняти шапку і потішитися блиском власного волосся на сонечку. Та виникає невелика проблема, яка насправді стане для сучасних красунь справжньою трагедією. Після зими волосся стає сухим, тьмяним, випадає у величезній кількості.

Тому виникає безліч питань: що робити? Можливо варто змінити шампунь? А може прикупити вітамінів у аптеці? Чи використати «панацею» - кінський шампунь? Давайте для початку зрозуміємо у чому проблема і надалі разом знайдемо оптимальний вихід із ситуації.

Чому волосся страждає у зимовий період?

Зима – це саме та пора, під час якої волосся зазнає значної травматизації. Це зумовлено дією низьких температур та сухого повітря. Холодна температура не тільки ушкоджує саму волосину, а й діє на корінь. В першу чергу це стосується тих, хто вперто не бажає одягати шапку на вулиці. Судинки відкритих ділянок шкіри, в тому числі шкіри волосистої частини голови, спазмуються.

 Це призводить до зменшення площі живлення шкіри та її придатків (волосин) і поступової атрофії волосини. Як наслідок, волосина суха, тьмяна і згодом просто випадає. Звичайно в нормі волосся випадає щодня, але зауважую, що за добу в норму випадає не більше 50 волосин.

Наступною причиною є дефіцит корисних мікроелементів в організмі людини. Пік даної проблеми припадає саме на період зими та ранньої весни. Внаслідок недостатнього поступлення вітамінів та мінералів з продуктами харчування, виникають знайомі нам проблеми як гіповітаміноз, дефіцит заліза, кальцію, цинку. А ці стани в першу чергу проявляються на нашій шкірі та її придатках.

Рекомендації щодо догляду за волоссям

Рекомендую переглянути кілька порад щодо правильного догляду, який дозволить попередити проблеми із волоссям:

  • Правильна температура води. Не вмивайте голову надто гарячою водою. Це призводить до надмірної активації сальних залоз голови, що призводить до проблеми жирності волосся. Також гаряча вода розкриває лусочки, позбавляючи волосину гладкості та природного блиску. Вмивайте голову просто теплою водою, яка відповідає температурі вашого тіла.

  • Не варто купувати шампуні, етикетка яких наголошує, що цей шампунь і зміцнює, і відновлює, і живить, і лікує від лупи, і навіть посуд вам вдома помиє. Це все просто маркетинговий хід. Єдина функція шампуню – очищення шкіри та волосин від зайвого жиру, пилу та злущеного епідермісу. 

  • Кожного разу після миття шампунем ополосніть волосся та нанесіть бальзам або кондиціонер принаймі на кілька хвилин.

  • 1-2 рази на тиждень використовуйте маску для живлення волосся, можна використати кокосову олійку або ж оливкову.

  • Не травмуйте волосся, жорстко витираючи його рушником. Щоб просушити волосся, просто легенько промокніть його.

  • Старайтеся не користуватися випрямлячами та феном. Якщо вже є велика необхідність – старайтеся перед цим використати термозахист.

Мезотерапія – ідеальний метод відновлення волосся!

Досить часто до нас звертаються дівчата зі скаргами на ламкість та випадіння волосся. Під час консультації одним з найбільш заданих питань є: «Яка процедура допоможе відновити волосся?»

Для початку варто вияснити, що стало причиною проблем із волоссям: гормональний дисбаланс, нестача кальцію або цинку, гіповітаміноз, інфекційні захворювання чи ін. Відповідно після вирішення проблеми для відновлення волосся рекомендуємо мезотерапію волосистої шкіри голови. Дана процедура передбачає ін’єкційне введення спеціальних вітамінно-мінеральних коктейлів у мезодерму. 

Час настання ефекту у кожного різний. В середньому потрібно проводити 4-5 процедур з інтервалом у тиждень. Мезотерапія волосистої шкіри голови є абсолютно безпечною та користується неабиякою популярністю серед сучасних жінок завдяки неперевершеному ефекту!

Бажаємо вам завжди сяяти наче зірка! ☺


( Рейтинг: 0, голосів: 0 )


Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом