Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Як алкоголь впливає на чоловічу потенцію?

Тріщ Володимир Іванович – лікар уролог, андролог, сексопатолог вищої категорії, кандидат медичних наук, головний лікар медичного центру «Оксфорд Медікал Івано-Франківськ»

У сучасному суспільстві розмови про чоловічу потенцію зводяться до жартів та анекдотів, якими чоловіки люблять ділитися за кухлем пива. Як би це іронічно не звучало, та з часом ці жарти набувають все більшої актуальності та стають зовсім невеселими. 

Як алкоголь діє на потенцію?

Спочатку мусимо зазначити, що багато чоловіків вживають спиртне перед статевим актом, адже вони щиро вірять, що певна доза алкоголю здатна покращити витривалість та відтягнути еякуляцію якомога довше. Також, на їхню думку, алкоголь допоможе перебороти стрес та втому, посилити сексуальне бажання. Частково це правда, проте, в залежності від дози та так званого «досвіду» вживання спиртного, чоловік відчує ті самі негативні наслідки. 

Спробуємо зрозуміти, яким чином діє алкоголь. В невеликих дозах спиртне збуджує нервову систему – звідси посилення статевого бажання, зниження гальмівних функцій. Також алкоголь сприяє розширенню судин (вазодилятації), що спричиняє миттєву ерекцію. Ну і головний ефект, заради якого чоловіки люблять хильнути перед сексом – гальмування чутливості, яке відстрочує еякуляцію і продовжує статевий акт. Мета – здивувати статевого партнера і посилити своє чоловіче «его».

Наслідки тривалого вживання алкоголю

На жаль, кожен міліграм алкоголю не минає безслідно. Як зазначалось вище, чим більше та інтенсивніше вживає спиртне чоловік, тим швидше він відчує на собі побічні ефекти. 

Спочатку чоловік розуміє, що для підтримування ефекту щоразу варто збільшувати дозу спиртного, а це прямий шлях до алкогольної залежності, яка супроводжуватиметься лабільністю настрою, порушенням всіх органів та систем і звичайно ж порушеннями чоловічого здоров’я. Починається це зі зменшення еротичних снів (2-3 сни на місяць – норма), надалі довга і болюча еякуляція, знижене лібідо. В перспективі – проблеми в сім’ї, на роботі та зруйноване власне життя.

До речі, чоловіки вважають, що пиво є набагато безпечнішим за горілку або коньяк, опираючись суто на проміле, вказані на етикетці напою. Але, мушу зазначити, що насправді пиво є більш шкідливим. Це пов’язано з високим вмістом у пиві фітоестрогенів – аналогів жіночих гормонів, котрі повністю перебудовують гормональний фон чоловіка. А це несе неабиякі зніми еректильної функції. Також напої, що містять спиртне, значно підвищують апетит, тому любителі пива можуть похизуватися пивним животиком і кількома зайвими кілограмами.

Як усунути проблеми з ерекцією?

Насправді, усвідомлення проблеми – це великий крок до її вирішення, адже майже кожному чоловікові важко погодитися з фактом того, що у нього проблеми у ліжку, ще важче визнати проблеми з алкоголем. Для усунення проблеми, варто дотримуватися таких правил:

  • відмовитися від вживання спиртного;

  • усунути інтоксикацію;

  • переглянути харчовий раціон – більше вітамінів, мінералів, білків та цинку;

  • адекватний відпочинок та нормальний сон;

  • поступова відмова від куріння.

І останній найважливіший пункт – зверніться о лікаря, який допоможе підібрати індивідуальне ефективне лікування. До такої проблеми як порушення ерекції варто підібрати комплексний підхід: медикаментозна терапія, апаратне лікування (ударно-хвильова терапія), психотерапія.

Не відтягуйте вирішення проблеми, довіртесь спеціалістам! Збережіть своє чоловіче здоров’я!

Записатися до лікаря уролога андролога сексопатолога ви можете, зателефонувавши у контакт-центр: 067 3 777 299, 050 3 777 299


( Рейтинг: 3.00, голосів: 3 )


Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом