Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Простатит і сексуальні розлади

03.10.2014
image

Простатит викликає не тільки біль і порушення сечопуску, але й приводить до різних сексуальних розладів. За даними досліджень сексуальні розлади зустрічаються досить часто (у 52% чоловіків з простатитом). Серед них на еректильну дисфункцію скаржаться 43%, на зниження потягу – 24%. Відмічається погіршення сексуальних стосунків, або вони розриваються, а нові зв’язки важко утворюються.

Міжособистісні відносини в шлюбі руйнуються у 17% , а стосунки з родичами чи друзями в 7%. Також підвищується частота гомосексуальної поведінки пацієнтів з простатитом.

Одним з перших симптомів  сексуальних порушень при простатиті є передчасне сим’явиверження, біль при оргазмі. Біль при оргазмі може бути обумовлена також запаленням сім'яного бугорка. Зниження статевого потягу (лібідо) може відбуватись унаслідок підвищеною тривогою пацієнта, порушенням оргазму і послабленням ерекції.

Пацієнт, побоюючись фіаско, свідомо і підсвідомо уникає статевої близькості. Крім того цей феномен можна пояснити зниженням рівня статевих гормонів, що спостерігається у пацієнтів з хронічним простатитом. Статеві розлади у хворих з простатитом можуть розвиватись стадійно, по певній схемі. Спочатку проявляється еяколяція, потім приєднується недостатня адекватна ерекція.


Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом