Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Простатит і імпотенція - в чому зв'язок?

Марцинюк Володимир Васильович

лікар-уролог МЦ «Оксфорд Медікал»

               ЩО ТАКЕ ПРОСТАТИТ?

      Передміхурова залоза (простата) –  чоловічий залозистий орган, який розміщується нижче сечового міхура, оточуючи уретру.

      Простата виконує дуже важливі функції для організму. Вона виділяє речовину, котра становить 75% з усього об’єму еякуляту. Також ця речовина включає в себе безліч біологічно активних речовин і мікроелементів; вона бере участь в метаболізмі тестостерону, перетворюючи його в активні форми.

      Простатит – запалення передміхурової залози і найпоширеніше захворювання сечостатевої системи у чоловіків. При простатиті з’являється відчуття тяжкості і тупого болю внизу живота, болюче, часте сечовипускання і помірна інтоксикація. Якщо вчасно не розпочати лікування після виникнення цих симптомів, то запалення може перейти в хронічну форму, а далі може виникнути еректильна дисфункція.

Причини, що призводять до виникнення простатиту:

  • травми;

  • часті переохолодження;

  • інфекційні захворювання;

  • малорухливий спосіб життя, який власне призводить до порушення кровопостачання простати.

У ЧОМУ ЗВ’ЯЗОК?

    Статистика говорить, що 30% чоловіків, які мають хронічний простатит страждають від проблем з передчасною еякуляцією і порушенням ерекції.

    Еректильна дисфункція (імпотенція) при простатиті  наростає поступово, протягом багатьох років. Спочатку виникає передчасна еякуляція, потім до неї додаються проблеми з ерекцією, а пізніше знижується статева активність.

    При простатиті розвивається набряк і значно порушується робота передміхурової залози. В результаті її неповного функціонування відбувається недостатній синтез секрету, що в свою чергу негативно впливає на репродуктивну систему чоловіка.

     Функціонування простати і ерекції регулюється складним комплексом гормонів і нервових імпульсів. Тому, при простатиті порушується нейрогуморальна регуляція, яка впливає на ерекцію. Слід також зазначити, що при хронічному простатиті виникають неприємні і болючі відчуття, а це є першопричиною виникнення фригідності і страху до близьких стосунків у чоловіків. Часті болі можуть розвинути зниження самооцінки і невпевненості в собі.

        З ЧОГО ПОЧАТИ  ЛІКУВАННЯ?

    В першу чергу лікування простатиту та імпотенції починається з діагностики. Для постановки діагнозу проводиться:

  • пальцеве ректальне дослідження передміхурової залози;

  • аналіз крові на ПСА;

  • загальний та біохімічний аналізом крові та сечі;

  • УЗД простати та калитки;

  • спермограма;

  • аналіз мазка з уретри і секрету передміхурової залози.

Після постановки діагнозу приступаємо до лікування. В першу чергу призначається антибактеріальна терапія. Для стабілізації гормонального фону терапія доповнюється засобами, які дозволяють відновити нормальний рівень тестостерону в крові. Для зменшення неприємних симптомів призначаються знеболюючі препарати.

 

Відновлюючий курс лікування окрім медикаментів включає в себе ряд фізіотерапевтичних процедур та масажу. Масаж простати є одним з класичних і водночас найпоширеніших методів лікування простатиту, адже результат помітний з перших процедур. Чоловіки відчувають помітне зменшення болю та дискомфорту, приплив сил та енергії, покращання ерекції

    

Не забувайте, що вчасне звернення до лікаря в 99% випадків запобігає розвитку недуги і виникненню будь-яких ускладнень. Тоді ви будете набагато ближчими до одужання. Варто забути про сором, коли мова йде саме про ваше здоров’я і подальший спосіб життя. Своєчасно надана допомога спеціаліста здатна повернути вам радість і всю повноту сексуальних відносин.


( Рейтинг: 4.90, голосів: 29 )


Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом