Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Наслідки незахищених статевих стосунків

05.04.2016
image

В житті кожної дорослої людини секс має важливе значення, бо це насамперед вираження почуттів, любові. Таким чином людина покращує своє загальне самопочуття та зменшує напругу. Деякі люди вступають у сексуальні стосунки не обмежуючи себе одним статевим партнером, тоді як інші бачать в сексі взаємні почуття і довготривалі стосунки.                                                                 

Я намагаюся не придушити Ваше захоплення сексом, а допомогти Вам уникнути негативних наслідків статеве життя та вести їх максимально безпечно.

Мова іде про інфекції, які передаються статевим шляхом, поширюючись від зараженої людини до здорової. До таких інфекцій відносяться:

  • трихомоніаз;
  • хламідіоз;
  • гонорея;
  • уреаплазмоз;
  • папіломавірусна інфекція та ін.

 Такі інфекції, як сифіліс гепатити, ВІЛ/СНІД також передаються статевим шляхом і викликають ураження всього організму. Дані інфекції називають ще венеричними, від грецького слова богині кохання Венери.

Часта зміна партнерів, незахищені статеві контакти, в тому числі при оральний та анальний призводять до збільшення ризику зараження, особливо коли статеві партнери не користуються запобіжними засобами.

Деякі інфекції тривалий час, іноді місяці і навіть роки, можуть не викликати ніяких симптомів, в такому випадку Ви являєтеся носієм інфекції.

Симптоми на які потрібно звертати увагу:

  • свербіж або печіння в області статевих органів;
  • незвичні виділення з характерним запахом із статевих шляхів;
  • під час статевого контакту біль в піхві;
  • виділення із сечовипускального каналу (у чоловіків);
  • печіння або біль при сечовипусканні та ін.

Якщо інфекції, що передаються статевим шляхом,  не лікувати вчасно або лікувати не правильно, вони переходять в хронічну, приховану форму і можуть викликати незворотні зміни вашого здоров’я.

Якщо так сталося і Ви все ж таки заразилися інфекцією, не залишайтеся зі своєю проблемою наодинці, зверніться за допомогою до лікаря, якому Ви довіряєте. Пам’ятайте, що вчасне звернення до спеціаліста може бути заставою успішного лікування, попередження розповсюдження інфекції, які передаються статевим шляхом.  


Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом