Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Чоловічий клімакс: міф чи реальність? Поради лікаря. Частина 1

10.08.2015
image

Насправді клімакс буває не тільки у жінок, але й в чоловіків. Чоловічий клімакс – не вигадка! А реальність! На справді це цілком природно, тому що з часом у чоловіка відбуваються гормональні перебудови в організмі. Це приблизно від 55 років, інколи після 40. Чоловіки стидаються про це говорити, і часто замовчують цю проблему. Але рідко хто знає, що без профілактичних оглядів лікаря-уролога, він несе таку саму загрозу, як і жіночий клімакс.

ЩО ТАКЕ ЧОЛОВІЧИЙ КЛІМАКС?

Чоловічий клімакс – це незворотній та неминучий процес, який наступає у житті кожного чоловіка. Це пов’язано із зниженням рівня гормону тестостерону в організмі. Тестостерон – це той важливий для чоловіків гормон, який дозволяє «хотіти» жінку, кохатися з нею, долати життєві перепони. Також зменшується кількість андрогенів, які стимулюють функцію чоловічих статевих органів.

Під час клімаксу зменшується тяга до статевого життя, збільшуються груди та починає рости животик, зменшується сила в м’язах, знижується рівень холестерину. Статевий контакт може тривати, не так як раніше – то швидше закінчуватись, то довше. З’являється втома. В більшості випадків чоловічий клімакс супроводжується депресією: чоловік не може змиритись, що зовнішній вигляд та його фізіологічні можливості вже не такі, а душа ще молода. Одні замикаються у собі, інші тонуть у чарці, смаливши цигарку одну за одною.

Переноситься клімакс у чоловіків трохи легше, ніж жіночий.

ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНИЙ ЧОЛОВІЧИЙ КЛІМАКС?

Під час клімаксу може розвинутись одна із найпоширеніших чоловічих проблем – аденома простати (пухлина доброякісного характеру, яка пізніше може дати ускладнення). Простатит, зазвичай розвивається ще до клімаксу, але клімакс дає поштовх до швидкого розвитку. Тому варто обов’язково прийти до спеціаліста на контрольний огляд, який займе всього 10-20 хв вашого часу.

ЧИ МОЖНА ЗАЧАТИ ДИТИНУ ПІСЛЯ ЧОЛОВІЧОГО КЛІМАКСУ?

Після клімаксу жінки не можуть мати дітей, але з настанням чоловічого клімаксу, зменшується тільки кількість сперматозоїдів та їх рухливість, але здатність зачаття дитини не зникає. Отже, після клімаксу чоловіки можуть і стають батьками. Але перед зачаттям обов’язково потрібно пройти діагностику у лікаря!

СУЧАСНІ МЕТОДИ УСУНЕННЯ ЧОЛОВІЧОГО КЛІМАКСУ

Найпершим ділом лікар повинен відрегулювати Ваш раціон та спосіб життя, призначити певну дієту. Разом з тим прописує курс лікування в який входять препарати по врегулюванні вмісту тестостерону та андрогену в організмі. Всі схеми лікування підбираються по індивідуально до специфічних характеристик пацієнта.


Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом