Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Лікування фригідності у жінок

Більшість жінок  успішно  займаються бізнесом, є прекрасними матерями, коханими жінками, але є одна неприємність, яка може об’єднати всіх – фригідність.

ЩО ТАКЕ ФРИГІДНІСТЬ?

Фригідність у жінок – це статева холодність, відсутність будь-який приємних відчуттів при статевій близькості, зниження статевого потягу. Чи здогадуються чоловіки, що криється за банальним: «Мене болить голова», «Я втомлена!»? Скоріш за все ні!

Часто, жінки поступаються бажанню чоловіка і погоджуються з ними на близькість, але все одно це не приносить їх ніякої користі. Фригідність є серйозним захворюванням, яке потрібно лікувати, тому,  що вона провокує розвиток інших проблем: постійні головні болі, дратівливість, раннє старіння та ін.

ПРИЧИНИ ФРИГІДНОСТІ

Причин виникнення ригідності дуже різноманітні, зокрема це дефіцит вітамінів, діабет, депресії, гінекологічні та венеричні захворювання, порушення обміну речовин, розумова та фізична перевтома, довгий час вживання гормональних, снодійних препаратів, стрес після народження дитини, наслідки строгого виховання, потенція та грубість чоловіка та ін.

Причиною виникнення фригідності може бути також грубий перший статевий акт.

ВИДИ ФРИГІДНОСТІ

До всього варто розрізняти різні види фригідності:

  • Психогенна фригідність
  • Симптоматична фригідність
  • Ретардаціонна фригідність
  • Конституційна фригідність

Психогенна фригідність — такий вид захворювання, коли жінка одразу відчуває відразу до якогось конкретного партнера.

Симптоматична фригідність  — коли у жінки є порушення спинного або  головного мозку, наркоманія чи ендокринні розлади, інтоксикація.

Ретардаціонна фригідність – такий вид захворювання, коли в молодої жінки статеве дозрівання відбувається із затримкою. Також може проявлятися через присутність запальних процесів у статевих органах.

Конституційна форма фригідності —вроджена. В цьому випадку жінка має повну апатію до сексу, ерогенні зони нечутливі.

ЛІКУВАННЯ ФРИГІДНОСТІ В «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ПРИКАРПАТТЯ»

Діагностика та лікування фригідності в медичному центрі «Оксфорд Медікал Прикарпаття» проводиться на основі детального обстеження лікарем-сексопатологом. Лікар по потребі призначає відповідні аналізи, на основі яких будуть діагностувати дане захворювання. Первинний огляд коштує ВСЬОГО 175 грн.

В МЦ «Оксфорд Медікал Прикарпаття» працюють тільки найдосвідченіші спеціалісти, які допоможуть Вам швидко забути про таку проблему, як фригідність, і з насолодою проводити  інтимними моментами із коханою людиною.

Деталі можна дізнатися за телефоном: (0342)  777 2 99 або заповнити форму «передзвоніть мені» на нашому сайті, і ми Вам передзвонимо!


( Рейтинг: 4.29, голосів: 31 )


Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом