Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Як не зіпсувати щасливий період очікування дитини?

09.03.2015
image

Перший рух маляти у животику, перший знімок в утробі матері, розмови з малим – це все найяскравіші періоди вагітності.

І все це може бути зіпсоване таким неприємним явищем, як геморой та його ускладнення (тромбоз, кровотечі та ін.) На жаль майбутня мама, щоб вберегти здоров’я дитини багато чим повинна жертвувати. Це ж стосується і прийому медикаментів. Лише незначна кількість зовнішніх мазей дозволені при вагітності. Самолікуванням в такому випадку займатись категорично не можна, тому що це може нашкодити малюку!

Тому майбутній мамі залишається одне – терпіти біль і чекати зменшення симптомів. Хоча цього можна уникнути – вирішити проблему «геморой» до вагітності! Більшість жінок соромляться звернутись до лікаря із такою проблемою, надіючись, що вона пройде, але зазвичай це тільки ускладнює стан жінки. В процесі з’являються гемороїдальні вузлики, які порушують працездатність жінки, не дозволяють нормально проводити час та негативно впливають на її емоційний стан та настрій.

На перших місяцях вагітності геморой може взагалі себе не проявити, але із ростом маляти збільшується матка, опускається до низу і давить на судинні сплетіння малого тазу. В процесі кровотік порушується, знижується тонус судинних сіток і тоді з’являється геморой.

В такому випадку потрібно звернутись якомога швидше до лікаря, для того, щоб він оглянув Вас і виставив діагноз.

Безопераційні методи лікування геморою, які використовуються в медичному центрі «Оксфорд Медікал» дозволять позбавитися цієї неприємної проблеми і в повній мірі насолодитися очікуванням Вашого маляти.

А для молодих мам, яких все таки перетерпіли біль та решта неприємних явищ пов’язаних з гемороєм, ми також рекомендуємо обстеження, консультацію у наших спеціалістів для того, щоб проблему геморою вирішити раз і назавжди, уникаючи в майбутньому неприємних симптомів та операційних втручань.

Якісна і повна діагностика   дозволить встановити діагноз, уточнити стадію захворювання та підібрати найоптимальніше лікування!

Телефон для довідок та запису до лікаря: (0342) 777 299; (097) 4777299; (050) 3777299


Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом