(034) 2 777 2 99
Замовити зворотній дзвінок
Укр
Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Діагностика та лікування вірусного гепатиту В

Гепатит В - це тяжка вірусна інфекція, що цілеспрямовано уражає печінку і має гостру та хронічну форму захворювання. Дане захворювання вважається однією з найнебезпечніших вірусних інфекцій

Епідеміологія гепатиту В

Даний вірус може передаватися при контакті із кров’ю, або іншими рідинами організму людини що інфікована (слина, вагінальна, сім’яна рідина, молоко матері).

Цікавим є той факт, що вірус гепатиту В може виживати поза межами людського організму як мінімум 7 днів, адже йому притаманна стійкість до впливу дії високих та низьких температур, ультрафіолетового випромінювання, спиртів, кислого середовища.

Механізми передачі збудника:

  • через кров - інфікуюча доза становить від 0.04 до 0.001 мкл крові (сюди ж можна віднести статевий шлях передачі, який здійснюється як і при гетеро сексуальних так і при гомосексуальних стосунках. , в цьому випадку вірус потрапляє в організм незараженої людини через порушення цілісності слизистої, та шкіри разом з кровю, або спермою);

  • трансплацентарно (передача вірусу в утробі  через плаценту) «від матері до дитини»;

  • перинатально;

  • трансмісивно (при переливані крові чи плазми крові);

  • під час годування грудьми, адже вірус присутній і в грудному молоці, або якщо наявні тріщини навколо ореол;

  • і звісно під час хірургічних втручань, медичних маніпуляцій, при процедурі татуювання тіла, пірсінгу, або користуванні засобами індивідуальної гігієни хворого на гепатит (бритви, зубні щітки, інструменти для манікюру і тому подібне).

Пам’ятаємо, що при повсякденних побутових контактах із хворою людиною на гепатит В вірус не передається (обійми, рукостискання, користування спільним посудом) за умови відсутності контакту із кров’ю наступного.

Які ж симптоми при гепатиті В?

В одних людей при гострій стадії інфекції захворювання протікає безсимптомно, в інших вони є відчутними (пожовтіння шкірних покривів та склер, нудота, блювання, біль у животі, потемніння сечі).

На відміну від дорослого населення, у яких захворювання протікає значно легше, діти мають дещо менше шансів позбутися даного недугу, і на превеликий жаль такі ускладнення як цироз, або гепатоцеллюлярна карцинома зустрічаються у людей, які є хворими , чи хворіли на гепатит В в молодому віці значно частіше.

Лікування гепатиту В

Слід зауважити , що якогось специфічного лікування для гепатиту В не існує. А значить ведучою в цьому випадку виступає патогенетична терапія, що спрямовує свої сили на підтримку адекватної роботи печінки. Сповільнення утворення цирозу печінки, зменшення болю, та вищеперечислених симптомів, - ось що є головним аспектом у лікуванні даного недугу.

Пам’ятаємо: лікарі по всьому світу спрямовують свої сили на роз’яснення та пропаганду щодо користі вакцинації. Все-таки набагато легше та безпечніше для нашого життя, та життя наших дітей спрямувати свої сили на попередження захворювання, аніж на лікування його, та наслідків спричинених ним же ж. 

Діти в обов’язковому порядку повинні отримати вакцинацію вперше протягом 24 годин від моменту появи на світ, другу дозу до кінця першого місяця життя, третю у 6 місяців. Якщо ж ви за певних причин не були вакциновані, ми радимо вам звернутися за консультацією та вакцинацією.

Європейське діагностичне обладнання, роки досвіду лікарів, високий рівень надання медичної допомоги - це гарантія вашого здоров’я! 

За більш розгорнутою інформацією ви можете звернутися за телефоном: 050 3 777 299, 067 3 777 299, або завітати до нас за адресою : вулиця Василіянок 1 та вулиця Незалежності 93а


( Рейтинг: 0, голосів: 0 )


Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом