Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Чи завжди потрібно оперувати фімоз?

Можливо більшість скаже: «так»! Але давайте все по порядку, отже фімоз – це звуження крайньої плоті, при якому голівка статевого члена не відкривається зовсім або відкривається викликаючи болісні відчуття. Причиною виникнення вважається недостатня  кількість сполучної тканини в  організми, обумовлена генетичними факторами. Часто у чоловіків з фімозом виявляють плоскостопість, варикозну хворобу або вади серця.

Фімоз має чотири ступені – від неможливості відкрити голівку  під час ерекції до  затрудненного сечовипускання в четвертій стадії.

Розрізняють, також, вродженний та набутий (на фоні хронічних запальних процессів крайньої плоті, або як перший прояв цукрового діабету).  У дітей  фімоз до 2-3 років-норма,він називається «фізіологічним», а загально прийнятим  вважається, що до 6-7 років голівка статевого члена повинна відкритися самостійно.                    

В даній статті хотілось більш докладно зупинитись якраз на фімозі у дітей.

Хто перший ставить діагноз? Як правило це дитячі лікарі в пологовому будинку або в поліклініці,  які часто обмежуються тільки оглядом зовнішніх статевих органів.

Потім повторний огляд відбувається в 6-7 років перед школою хірургом чи урологом, які констатують факт фімоза і пропонують операцію.

А що робити батькам ці 4-5 років? Не сидіти склавши руки! Адже можна, в більшості випадків, позбутися фімозу без операції. Метод полягає в  використанні гормональні мазі з поступовим розтягуванням крайньої плоті. Не треба боятися слова «гормональні мазі», адже використовуються вони в низькій дозі, тільки місцево і діють в верхніх шарах шкіри. Від батьків вимагається тільки терпіння і бажання допомогти своїй дитині обійтись без операції, адже терапія може тривати декілька тижнів. Як накладати мазь, скільки разів на день, як довго може дати тільки уролог після  огляду дитини. Хотілось би додати, що оглянути дитину можна і вперші місяці життя аби заздалегідь спланувати тактику лікування.


( Рейтинг: 4.62, голосів: 39 )


Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом