Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Чи треба лікувати геморой? Змиритись чи звернутись до лікаря?

Існують захворювання, які згідно з статистики не несуть небезпеки для життя людей. Хоча за «іронією долі» такі захворювання роблять це життя нестерпним, повним болю, обмежень та сорому.

Геморой – одне із цих захворювань! Із збільшенням стадії геморою в геометричній прогресії, збільшуються його симптоми.

Збільшується кількість крові після візиту в туалет. Спочатку це був слід на туалетному папері, а тепер вся поверхня унітазу. Спочатку це відчуття стороннього тіла в прямій кишці, потім – це випадіння гемороїдальних вузлів з анального отвору, які все важче вправити назад.

Спочатку – це відчуття легкого дискомфорту під час довгого сидіння, потім – це нестерпні болі, при ускладненому геморої, які не знімаються жодними знеболювальними засобами.

Спочатку – це певні психологічні незручності, часткове обмеження і відпочинку та розвагах, а потім – це страх невиліковних захворювань.

А всього цього можна уникнути. Візит до проктолога з консультацією та комфортними сучасними методами обстеження (відеоаноскопія, відео ректоскопія) дозволять швидко та вчасно встановити діагноз, уточнити стадію захворювання та обрати найефективніший метод лікування, який можете обрати в медичному центрі «Оксфорд Медікал Прикарпаття», а саме: інфрачервона коагуляція, лігування латексними кільцями, гемороїдальна деартеріалізація – HAL-RAR, радіохвильова мікрохірургія.

Завітайте до лікаря і не залишайтесь з проблемою наодинці!  


( Рейтинг: 4.93, голосів: 42 )


Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом