Шановні пацієнти! На сайті ведуться технічні роботи, в зв'язку з чим можливі тимчасові перебої в роботі форм зворотного зв'язку. Зв'язатися з нами можна за контактними номерами телефону. Вибачаємося за тимчасові незручності

Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Чи треба лікувати геморой? Змиритись чи звернутись до лікаря?

04.09.2014
image

Існують захворювання, які згідно з статистики не несуть небезпеки для життя людей. Хоча за «іронією долі» такі захворювання роблять це життя нестерпним, повним болю, обмежень та сорому.

Геморой – одне із цих захворювань! Із збільшенням стадії геморою в геометричній прогресії, збільшуються його симптоми.

Збільшується кількість крові після візиту в туалет. Спочатку це був слід на туалетному папері, а тепер вся поверхня унітазу. Спочатку це відчуття стороннього тіла в прямій кишці, потім – це випадіння гемороїдальних вузлів з анального отвору, які все важче вправити назад.

Спочатку – це відчуття легкого дискомфорту під час довгого сидіння, потім – це нестерпні болі, при ускладненому геморої, які не знімаються жодними знеболювальними засобами.

Спочатку – це певні психологічні незручності, часткове обмеження і відпочинку та розвагах, а потім – це страх невиліковних захворювань.

А всього цього можна уникнути. Візит до проктолога з консультацією та комфортними сучасними методами обстеження (відеоаноскопія, відео ректоскопія) дозволять швидко та вчасно встановити діагноз, уточнити стадію захворювання та обрати найефективніший метод лікування, який можете обрати в медичному центрі «Оксфорд Медікал Прикарпаття», а саме: інфрачервона коагуляція, лігування латексними кільцями, гемороїдальна деартеріалізація – HAL-RAR, радіохвильова мікрохірургія.

Завітайте до лікаря і не залишайтесь з проблемою наодинці!  


Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом