Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

5 міфів про лікування геморою

04.09.2014
image

На скільки геморой поширений та впливає на повсякденне життя людини, на стільки ж він і є важливим для огляду та пов'язаний з різними міфами. Відповідно велика кількість хибних тверджень супроводжує його лікування.

Міф 1. Геморой можна вилікувати таблетками або свічками, мазями, народною медициною.

Спростування: жодний з традиційних або нетрадиційних лікарських засобів не містить речовин, які б могли ліквідувати гемороїдальний вузол. В переважній більшості консервативне лікування зменшує або ліквідує симптоми геморою але не вирішує проблему.

Міф 2. Єдиний спосіб видалити геморой – лягти «під скальпель» хірурга.

Спростування: існує маса комфортних малоінвазивних або безопераційних методів лікування геморою, зокрема в медичному центрі «Оксфорд Медікал»

Міф 3. Огляд та лікування у проктолога болючі, неприємні та пов’язані з відчуттям сорому.

Спростування: достатня кількість часу відведеного на первинний огляд, консультацію та лікування; сучасна апаратура та найновіші медикаменти у поєднанні з привітним та професійним колективом  дозволяють створити атмосферу конфіденційності, затишку, роблять діагностику та лікування швидким,  ефективним та комфортним.

Міф 4. Проводити діагностику та лікування геморою слід у старому віці або при ярко виражених симптомах.

Спростування: діагностику потрібно проводити при наявних факторах ризику, а саме: наявність у родині проблем з венозним кровообігом, проблеми з травленням, важка або сидяча робота, заняття важкими видами спорту, вагітність та пологи

Міф 5. Для того щоб видалити геморой потрібно лежати у лікарні.

Спростування: безопераційні та малоінвезивні методи лікування геморою дозволяють ліквідувати причину захворювань без втрати часу, який можна провести у відпустці або з рідними та близькими, без дискомфорту, а часом і за один візит !  


Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом