Комплексне алергологічне обстеження пацієнта в Івано-Франківську

Проходження профілактичних обстежень – це головна запорука збереження доброго здоров’я та ранньої діагностики різних станів. Алергічні захворювання в останні роки є надзвичайно актуальними через екологічні проблеми та значне поширення і доступність алергенів у світі. Буваю стани, коли виникає дивний незрозумілий висип, або ж сльозяться очі? Ринорея стає нестерпною і вже призвела до тріщин біля носа? Боїтеся вийти на вулицю навесні або з’їсти якусь екзотичну смакоту? Варто звернутися до алерголога!

Чому виникає алергія?

Патогенез алергії обумовлений неадекватною патологічною реакцією нашої імунної системи. В нормі імунітет характеризується продукуванням спеціальних речовин, які стимулюють розвиток запальної відповіді – захисту організму від чужорідних збудників. В деяких випадках, реакція імунітету помилково сприймає деякі речовини як крайню небезпеку, цим же активуючи усі сили для їх відторгнення. Річ йде про відому нам алергію.

Проявами алергії можуть бути як незначні симптоми: кропив’янка, свербіж, незначний набряк тканин, слізливість, нежить; так і тяжкі розлади: набряк Квінке, анафілактичний шок та ін.

Щоб зрозуміти, що саме посприяло розвитку алергії, яких змін зазнає наш організм при цьому і як ліквідувати цей стан, лікарі-алергологи медичного центру Оксфорд Медікал пропонують доступну послугу – комплексне алергологічне обстеження пацієнта!

Що входить у комплексне алергологічне обстеження?

Комплексне алергологічне обстеження передбачає проведення спеціальних діагностичних тестів для визначення причини розвитку алергії у пацієнта. Окрім того, необхідно ретельно дослідити стан організму на наявність аутоімунних розладів, порушень з боку ШКТ, та будь-яких інших станів, які можуть бути супутніми проблемами.

Розпочинається комплексне алергологічне обстеження з детального опитування у лікаря алерголога. Лікар повинен вияснити абсолютно усі нюанси: 

  • спадковий фактор, а саме наявність алергій чи аутоімунних захворювань у близьких родичів;

  • схильність до атопічного дерматиту у дитинстві;

  • наявність діагностованих алергій;

  • реакцію організму пацієнта до харчових облігатних і факультативних алергенів;

  • кожну особливість розвитку конкретного випадку алергії, а саме зв’язок з певним алергеном, швидкість розвитку, відчуття пацієнта, проведене лікування;

  • наявність в даних амбулаторної карти специфічної реакції певних медикаментів.

Після опитування лікар проводить огляд зон видимих проявів алергії, а саме особливості висипу та його локалізації, пальпацію печінки і селезінки, огляд і пальпацію лімфатичних вузлів.

Лабораторні методи, які входять у комплексне алергологічне дослідження

Окрім загального прийому алерголога, обов’язковими є лабораторні методи діагностики. Лікарі призначають загальний аналіз крові (основна увага звертається на рівень еозинофілів та лейкоцитів загалом, моноцитів, ШОЕ, базофілів). Також значну роль відіграє ІФА-тестування – виявлення в крові пацієнта специфічних антитіл маркерів алергії – імуноглобулінів Е. Для диференціації конкретного алергена проводяться такі дослідження як алергологічні панелі, ALEX-тест.

ALEX-тест – це своєрідний алергологічний паспорт пацієнта, який дозволяє визначити чутливість пацієнта до найрізноманітніших збудників алергії (295 алергенів). Завдяки ALEX-тесту лікар може визначити не тільки наявність алергії, а й перехресні реакції на відповідний алерген, що є головною умовою призначення раціонального лікування та дієтотерапії. На результати ALEX-тесту не впливає прийом протиалергічних засобів, він є абсолютно безпечним та доступним для пацієнта.

Годі терпіти і ховатися від алергенів – зверніться до лікаря та отримайте дієву медичну допомогу! Запис: 0503777299, 0673777299

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )
послуги Відділення АлергологіяЦіна
Первинний прийом алерголога 400.00 грн
Вторинний прийом алерголога 250.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом