(034) 2 777 2 99
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Акція: - 40% знижки на професійне відбілювання зубів Magic Smile

Клініка Оксфорд Медікал Івано-Франківськ. Лікарі

відгуки
Надія 12-07-2024 Хочу залишити відгук про найкращу жінку, прекрасного лікаря та неймовірну людину - Бойчук Олександру Степанівну! Раніше я боялась гінекологів і думала що коли приходиш до них починається фільм жахів але! Я вже 3 роки ходжу до Олександри Степанівни і це просто як релакс у якомусь готелі. Все акуратно, швидко, ніжно і мега професійно! Похід до гінеколога став тепер одним з улюблених. Щиро, чесно і від всієї душі рекомендую її!
Ірина 30-10-2023 Хочу висловити щиру подяку Бойчук Олександрі Степанівні! Безмежно вдячна Вам за уважне та дбайливе ставлення,чуйність,привітність! Ви чудовий лікар! Надалі буду звертатися до Вас та рекомендувати своїм знайомим!
Інна 09-10-2023 Щиро дякую Бойчук Олександрі Степанівні! Неодноразово була в неї на огляді і дуже задоволена. Лікар, яка є компетентною у свої справі, її професіоналізм вартий великої уваги! Хороша, приємна людина, яка завжди порадить, як діяти!
Оксана 09-10-2023 Дякую Бойчук Олександрі Степанівні за професійність та чудове ставлення. Дуже врівноважена, обізнана, відчувається, що людина на своєму місці. Дає відповіді на запитання та пояснює все що і до чого. Маю з чим порівняти, то це найкращий досвід зі всіх попередніх. Безмежно вдячна!
Наталя 26-03-2023 Щиро вдячна Бойчук Олександрі Степанівні, яка вчасно надала мені допомогу у лікуванні. Дуже привітна, спокійна, завжди відповідає на дзвінки. Мій гінеколог і лікар УЗД. Відповідальна за своїх пацієнтів. Бажаю Вам Олександра Степанівна здоров'я, і мирного неба над головою!!!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом