Валентина 05.06.2026
Доброго дня☺️ Хотіла б залишити свій щирий відгук щодо своїх візитів до вашої клініки. Відвідувала неодноразово лікаря гінеколога Бойчук Олександру Степанівну і дуже задоволена. Вона дуже світла та хороша людина,уважна до деталей,вміє розмовляти із пацієнтами,не лякає ,а навпаки посміхається та підтримує . Олександра Степанівна вчасно помітила те,що не помітив інший лікар,змогла подати це у делікатний спосіб, скерувала мене та допомогла позбутися проблеми ,за що я їй безмежно дякую . Було відчутно індивідуальний підхід ,високий професійний рівень ,що формує велику довіру, я зрозуміла ,що моє жіноче здоров'я у надійних руках. Ще раз велике дякую🫶
Діана 05.06.2026
Дуже задоволена візитом до лікаря-гінеколога Олександри Степанівни. Прийом пройшов у максимально комфортній та спокійній атмосфері. Лікар уважно вислухала, детально пояснила кожен етап обстеження та відповідала на всі запитання зрозуміло і професійно) Рекомендую цього спеціаліста всім, хто шукає уважного, компетентного та людяного лікаря!