(034) 2 777 2 99
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Акція: - 40% знижки на професійне відбілювання зубів Magic Smile

Консультація ортодонта в Івано-Франківську

Вроджені та набуті порушення прикусу, аномальне розташування зубів, неестетична усмішка – ці проблеми вирішить кваліфікований ортодонт! Консультація лікаря ортодонта в стоматології медичного центру «Оксфорд Медікал» безкоштовна! Ми пропонуємо прийом у провідних фахівців області!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Ортодонтія – галузь, яка займається діагностикою, лікуванням та профілактикою порушень прикусу та аномалій розташування зубів.

Що входить у профіль діяльності ортодонта?

Варто зазначити, що стоматологія включає в себе багато вузьких напрямків. Лікарі ортодонти займаються виправленням прикусу, допомагають досягти максимально фізіологічного змикання зубів та вирішують проблеми аномалій прорізування зубів у дітей.

У своїй роботі ортодонти використовують сучасні техніки корекції прикусу, які не несуть суттєві зміни зовнішності пацієнта і не несуть негативний вплив на його буденність. В медичному центрі Оксфорд Медікал використовують імпортні системи останнього покоління, з гарантією на якісне та безпечне використання.

В нас доступні послуги:

 • корекції зубного ряду металевими пластинками;
 • встановлення брекет-систем;
 • лікування елайнерами.

Сучасна ортодонтія передбачає не тільки візуальну складову, а й профілактику розвитку набутих щелепно-лицевих аномалій, пов’язаних із неправильним навантаженням на щелепно-скроневий суглоб, попередження захворювань травної системи внаслідок неповноцінної механічної обробки їжі при неповному змиканні зубів та ін.

Коли необхідна консультація ортодонта?

Допомога ортодонта необхідна у випадках, коли ви відмітили:

 • клацання та тертя у щелепно-скроневому суглобі;
 • відчуття головного болю та м’язову втому під час жування їжі;
 • неповне змикання зубів;
 • виступ нижньої щелепи вперед;
 • зміну прикусу внаслідок прорізування вісімок;
 • вихід окремих зубів за межі зубного ряду та ін.

Плановий огляд в ортодонта рекомендовано:

 • на початку прорізування молочних зубів;
 • на початку та наприкінці заміни молочних зубів на постійні;
 • при прорізуванні вісімок.
 • після видалення зуба.

Оскільки консультація ортодонта із оглядом триває не більше 30 хвилин, принаймні 1 раз на 1-2 роки ви можете планово завітати на прийом до лікаря.

Прийом ортодонта в стоматології Оксфорд Медікал

Перш ніж наважитися на постановку брекетів, необхідно порадитися із фахівцем, який визначить, чи підійде для вас саме цей тип корекції, чи є чіткі показання, чи не потребують ваші зуби додаткового лікування. Тому, відділення стоматології Оксфорд Медікал поєднало фахівців різних спеціальностей, щоб ви отримали комплексу повноцінну допомогу: стоматологи, хірурги-стоматологи, гігієністи, ортодонти та ін. Також ми пропонуємо діагностику: відеоогляд та рентгенографію зубів.

Первинна консультація ортодонта є безкоштовною і передбачає класичний огляд, відеоогляд, рекомендації лікаря, скерування до суміжних фахівців та на додаткову діагностику (за потреби). Під час прийому лікар може провести всі необхідні діагностичні тести та зробити зліпки зубного ряду.

Наші лікарі консультують і дорослих і дітей!

В медичному центрі Оксфорд Медікал завжди з розумінням і турботою відносяться до кожного з пацієнтів. Ми чудово знаємо, наскільки цінний ваш вільний час, тому ніколи не затримуємо вас у черзі. Ми пропонуємо попередній запис і бронюємо для пацієнта достатньо часу для повноцінної консультації.

Ми створили комфортну ненав’язливу атмосферу та поєднали кращих лікарів в одному закладі, щоб надавати якісні медичні послуги за доступною ціною. Ваша вражаюча посмішка – наша турбота!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом