Відгуки клієнтів про напрям Гінекологія
Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.
Відгуки пацієнтів
Анастасія 17.07.2022
Вітаю! Дуже хочу подякувати Мар'яні Миколаївні Острижнюк за допомогу та професіоналізм у вирішенні моєї ситуації. Мар'яна Миколаївна підійшла до проблеми комплексно, враховуючи всі нюанси здоров'я, завжди пояснювала, якщо щось було не зрозуміло і відповідала на всі запитання. Дуже фаховий лікар, який підтримає, допоможе, порадить. Однозначно рекомендую ВСІМ, адже Мар'яна Миколаївна - найкращий спеціаліст у своїй справі. Дякую ще раз!
Mariana 06.07.2022
Велике дякую Гайсенюк О.В!!! Професіонал своєї справи! Чуйна та щира людина! Рекомендую!
Аня Штогрин 30.05.2022
Хотіла залишити свій відгук. Стояла на обліку під час вагітності в Оксфорд Медікал. Всім дуже задоволена. Особливо подяку хотіла висловити Вінтонів Ользі Андріївній та Острижнюк Мар’яні Миколаївній за високий професіоналізм та шалену підтримку. Завдяки ним вагітність проходила з легкістю та добре, так як я все могла з ними легко і вільно обговорити в любий момент.
Христина Бойко 12.05.2022
Добрий день. Хочу висловити такі щирі та величезні слова подяки вашій клініці. А особливо лікарю-гінекологу Острижнюк Мар’яні Миколаївній. Завдяки Вам ми зараз щасливі тримаючи на руках мале Янголянтко. Програма ведення вагітності, всі аналізи проходили вчасно, ставлення до пацієнтів хороше. Дякую, Вам, що за цей час були завжди на дзвінку і давали багато порад, коли були трішки проблеми підтримували і допомогли вирішити швидко все. Тому, дівчата рекомендую лікаря Мар’яну Миколаївну, хороша та добра людина, яка завжди рада вислухати, допомогти і зробити все необхідне
Любов 11.05.2022
Бойчук Олександра Степанівна- найкращий лікар-гінеколог, УЗД: високий професіоналізм, розуміння пацієнтів, доброта та людяність. Це лікар, яка віддана своїй справі на всі 100% і дуже відповідальна людина. Від спілкування, консультацій - спокій та впевненість у тому, що ваше здоров'я у надійних руках. Це лікар, якому не тільки можна, а і хочеться довіряти.
Ярослав 15.07.2021
Чудовий лікар, сумлінний, легкий в спілкуванні. Всім рекомендую.