Відгуки клієнтів про напрям Гінекологія
Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.
Відгуки пацієнтів
Владислава Береза 11.03.2024
Лікарем бути не так просто!Це справа від Бога! І відноситись до своїх зобовʼязань потрібно від щирого серця. І я попала на таку людину лікаря гінеколога нарешті, яка віднеслась до мене професійно як лікар і як добра людина. Хочу подякувати цьому лікарю гінекологу Гайсенюк Оксана Василівна за її досвітченість ( компетентність) і побільше би таких лікарів досвітчених!!!! Я би радила би звертатися до цього лікаря не пошкодуєте!!! Дуже допомогла мені вирішити проблему здоровʼя так як я до цього набігалася по різних лікарях, які не змогли мені вирішити проблему зі здоровʼям! Дякую!
Настя 20.02.2024
Дуже дякую команді Oxford Medical, а особливо гінекологині Сьомак Христині Ігорівні за професіоналізм та чуйність! Вона вміє створити атмосферу довіри та комфорту, завдяки чому почуваєшся в безпеці і не соромишся обговорення чутливих питань. Вдячна за вашу роботу! :)
Валентина 20.02.2024
Щира подяка лікарю Острижнюк Мар'яні Миколаївні за її чуйність, людяність та професіоналізм! Звертаюсь вже вдруге, бо задоволена уважним, доброзичливим ставленням до пацієнтів, адже, відомо, що і "слово лікує".
Вікторія 20.02.2024
Нещодавно була на прийомі у лікаря-гінеколога Деби Вікторії Тарасівни...Це чудова людина,ввічлива,добра, щира...а саме головне хороший і розумний спеціаліст своєї справи...я дуже задоволена що обрала саме Вас почула усі відповіді стосовно своїх проблем правильно обстежила взяла всі потрібні аналізи і надала правильне та ефективне лікування ....Ви надзвичайна.....дякую Вам за розумні поради і ввічливе відношення до кожної з нас. Маю з чим порівняти, то це найкращий досвід зі всіх попередніх. Безмежно вдячна! Вам успіхів,терпіння та вдячних пацієнтів. Рекомендую...
Віталіна 19.02.2024
Хочу висловити безмежну подяку лікарю Сьомак Христині Ігоревній за її професіоналізм, ефективність лікування, людяність , чуйність і підтримку ! Вражена її уважність , вмінням просто донести інформацію , а ще вона постійно на зв'язку і в любий момент допомагає . Дуже щаслива , що потрапила саме до цієї людини !!!
Ірина 15.02.2024
Щиро рекомендую Христину Ігорівну як висококваліфікованого професіонала у своїй сфері. Усе завжди якісно. Дуже приємна у спілкуванні, завжди на звʼязку і готова допомогти. Звертатимуся ще не раз.