Лікування захворювань органів дихання

Лікування захворювань органів дихання в МЦ "Оксфорд Медікал Івано-Франківськ"Одна, із найпоширеніших захворювань, які заставляють людей звертатися до лікаря-терапевта – захворювання органів дихання.

До них відносяться:

 • ГРВІ (застуда);
 • пневмонія (запалення легень);
 • бронхіт;
 • астма;
 • ХОЗЛ (Хронічне обструктивне захворювання легень).

ЛІКУВАННЯ ЗАСТУДИ

Гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) -  захворювання пов’язані з краплинним механізмом передачі, збудником яких є вірус (грип, аденовірусна інфекція та ін. )

Симптоми: кашель, гарячка 39-40, з вираженою інтоксикацією, різкий головний біль, виражена слабкість, болі у суглобах та м’язах. Пізніше з’являється катаральні ознаки: сухий кашель, риніт, болі в горлі та ін.

Причини: переохолодження, контакт з іншими хворими, зниження імунітету

ЛІКУВАННЯ ПНЕВМОНІЇ

Лікування пневонії в МЦ "Оксфорд Медікал Івано-Франківськ"Пневмонія – гостре інфекційне захворювання, яке може викликатися, як бактеріями, так і вірусами і характеризується вогнищевим ураженням відділів легень.

Симптоми пневмонії:  гострий початок з гарячкою більше 38 градусів, кашель з виділенням мокротиння, зміни в аналізах крові, задишка, виражена загальна слабість, пітливість.

Причини виникнення: переохолодження, контакт з хворими на респіраторні захворювання.

ЛІКУВАННЯ БРОНХІТІВ

Хронічні бронхіти – це захворювання, яке пов’язане тривалим розвитком запального процесу бронхів, верхніх дихальних шляхів.

Симптоми:  сухий або малопродуктивним кашель, задишка, яка посилюється при фізичному навантаженні, гарячка  37-38 градусів та часті загострення 2-3 рази в рік.

Причини виникнення: є вдихання пилу, паління, часті переохолодження, робота зі шкідливими випарами

ЛІКУВАННЯ АСТМИ

Бронхіальна астма – це хронічне запальне захворювання дихальних шляхів, яке спричинене різними умовами запалення, проявляється частими рецидивуючими симптомами задишки, надсадного кашлю, особливо вночі та вранці, свистячого дихання.

Причини виникнення: алергологічні фактори

ЛІКУВАННЯ ХОЗЛ

Хронічне обструктивне захворювання легень (ХОЗЛ) – це захворювання, що характеризується неповним зворотним обмеженням прохідності дихальних шляхів, яке прогресує.

Симптоми ХОЗЛ: задишка, яка посилюється та прогресує, хронічний кашель,   та ін.

Причини виникнення ХОЗЛ: шкідливі частки або гази, пов’язані із курінням, професійне захворювання, яке може виникати у людей, які працюють на шкідливих виробництвах.

Якщо Ви помітили у себе перші симптоми, такі, як: кашель, підвищена температура, в’ялість, головний біль, одразу ж звертайтесь до лікаря-терапевта! Адже краще хворобу попередити, ніж лікувати!

Телефон для запису до лікаря-терапевта: (0342)777 299, 0503777299, 0974777299 

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛуговська Ольга Василівна лікар загальної практики-сімейної медицини ІІ категорії
Луговська Ольга Василівналікар загальної практики-сімейної медицини ІІ категорії Відео-візитка

Незалежності 93А;

Василіянок, 1;

інформація про лікаря

   • 2006 – 2012рр. -  Івано-Франківський національний медичний університет. Лікувальний факультет;
   • 2008 р. -  проходження інтенсивного курсу «Масаж. Догляд за хворими»;
   • 2012 – 2014рр.– лікар-інтерн «Загальна практика-сімейна медицина» на базі ІФНМУ та міської поліклініки №1 м. Івано-Франківськ;
   • Травень 2016 р. - дільничний лікар терапевт КЗ «Степанська РЛ» смт. Степань Рівненської обл., Сарненського р-ну;
   • Червень-липень 2016 р.- лікар терапевт терапевтичного відділення КЗ «Степанська РЛ» смт Степань, в. о. зав. відділення;
   • З жовтня 2016 р.- лікар загальної практики сімейної медицини в «Оксфорд Медікал».
   • 16.08 2018 р - приймала участь у роботі циклу освітніх семінарів у форматі телемостів, що проводяться згідно наказу МОЗ України № 276 від 16.02 2018 р «Імплентація міжнародних протоколів у педіатричну практику».
   • 05.10 2018 р - приймала участь у роботі циклу освітніх семінарів у форматі телемостів, що проводяться згідно наказу МОЗ України № 276 від 16.02 2018 р «Раціональна фармакологія у педіатрії при коморбідних станах».
   • 16.10 2018 р - приймала участь у роботі навчального циклу семінарів       «Мультидисциплінарний підхід до лікування пацієнтів з цереброваскулярною патологією та менеджмент болю».
   • З 09.10. по 23.10.2018 року - курси по тематичному вдосконаленню «Виробничі питання загальної практика-сімейної медицини» на базі Івано-Франківського національного медичного університету, факультет післядипломної освіти. 
   • З 28.02 по 2.03 2019 р - приймала участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Сучасні аспекти клінічної неврології».
   • 16.03 2019 р - приймала участь у регіональному науково-практичному семінарі «Безперервний професійний розвиток сімейного лікаря та педіатра» за темою «Проблемні питання діагностики, лікування та профілактики поширених інфекційних та неінфекційних хвороб дитячого віку».
   • З 26.02. по 28.03.2019 року - ПАЦ “Загальна практика–сімейна медицина” на базі Івано-Франківського медичного університету, факультет післядипломної освіти. 
показати повний текст

відгуки
02-04-2019 Доброго дня.Хочу подякувати лікарю Жидан Ярославу Михайловичу за професійний підхід до кожного пацієнта.Уважний, людяний,вміє так підбадьорити і в той же час переконати,що вже і нічого не страшно.Хочу порадити всім хто має проблеми з шлунком,кишківнико, то тільки до нього.Хороший лікар_ендоскопіст, кращого в м.Івано_Франківську не знайдете.

відділення: Терапія

11-03-2019 дрброго дня. уцей мед центр звернувся задля однієї недуже приємної процедури – колоноскопії. якщо чесно, думав що все буде гірше  . лікар гарно налаштував , все толково розказав і делікатно все провів. дякую лікарю .

відділення: Терапія

25-12-2018 Рекомендую лікаря-масажиста Рибчак Миколу Зоріяновича. Все на вищому рівні - індивідуальний підхід до проблеми клієнта, етичне ставлення та професіоналізм. Залишилась задоволена курсом лікувального масажу спини, звертатимусь ще за потреби.

відділення: Терапія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом