записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(034) 2 777 2 99
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Івано-Франківської клініки

Вибрати інше місто
 

Лікування серцево-судинних захворювань

Лікування серцево-судинних захворювань в МЦ "Оксфорд Медікал Івано-Франківськ"

Серце – одне із найголовніших органів людини, без якого просто не можливе життя. Часто, проблеми із серцем не дають про себе знати, а в самий найвідповідальніший момент дають слабину. Походження захворювань серцево-судинної системи бувають різними: це можуть бути вроджені дефекти, інтоксикація, травми, запальні процеси.

З будь-якими скаргами, що турбують у ділянці серця, потрібно звертатись до лікаря. Найчастіші захворювання, якими хворіють – гіпертонічна хвороба та атеросклероз.

Що таке серцево-судинні захворювання?

Серцево-судинні захворювання – це група захворювань  серця та судин, пов’язані із порушення кровопостачання, які можуть виникати в різному віці; бувають вроджені і набуті.

До серцево-судинних захворювань відносяться:

 1. Пролапс мітрального клапана  - це порушення функціонування однієї або двох стулок мітрального клапана. Симптоми: перебої у роботі серця, біль у ділянці серця, прискорене серцебиття, запаморочення, задишка при фізичному навантаженні.
 2. Захворювання аорти – це порушення роботи основної судини
 3. Міокардити – це запальне захворювання  міокарда з імунними та інфекційними факторами. Може зустрічатися у людей молодого працездатного віку, та наслідки залишатись у продовж років. Симптоми: порушення ритму серця (аритмії), прискорене серцебиття, задишка при незначному фізичному навантаженні,  загальна інтоксикація, при гострому перебігу може бути гарячка 37,1-37,5, серцева недостатність та ін.
 4. Інфекційний ендокардит – це захворювання внутрішньо-судинне і супроводжується інфікуванням внутрішньо-серцевих структур (клапани серця, ендокард  передсердь та шлуночків)
 5. Кардіоміопатія – це патологія серцевого м’яза, коли його порушення пов’язані з ішемічною хворобою серця, вадами серця та гіпертензією. Є гіпертрофічна кардіоміопатія, дилатаційна КМП, еритмогенна КМП, рестриктивна.
 6. Ішемічна хвороба серця – це хронічне або гостре ураження серця, яке виникає при зменшенні або припиненні доставки крові до міокарда у зв’язку з виникненням  змін в коронарних судинах. До ішемічної хвороби відноситься стенокардія та кардіосклероз.

Стенокардія – це виникнення болю або дискомфорту в ділянці грудної клітки, що пов’язане з ішемією міокарда, тоді, коли потреба в кисні переважає його доставку:

 • Лікування болю у серці в МЦ "Оксфорд Медікал Івано-Франківськ"нестабільна стенокардія;
 • прогресуюча стенокардія;
 • вазо спастична стенокардія.

Кардіосклероз – це склеротичне ураження серця та судин:

 • вогнищевий кардіосклероз;
 • дифузний  кардіосклероз.

Дисліпідемії  - підвищення порушення ліпідів понад оптимальне значення.

Лікування захворювань серцево-судинної системи

Отже, якщо Вас турбують таки основні симптоми: дискомфорт та біль в грудній клітці, перебої в роботі серця, задишка при незначних фізичних навантаженнях, прискорене серцебиття, одразу ж звертайтесь до лікаря!

Медичний центр «Оксфорд Медікал Івано-Франківськ» пропонує діагностику та лікування серцево-судинних захворювань. Досвідчені  лікарі, сучасне обладнання та привітний персонал зроблять Ваш візит більш зручним та комфортним.

Телефон для запису: 0974777299, 0503777299, 0342777299.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки