Терапія

Терапевт – це спеціаліст з якого починається будь-яке комплексне обстеження. Саме він призначає необхідні аналізи та дає рекомендації щодо подальшого лікування. Медичний центр «Оксфорд Медікал Прикарпаття» пропонує своїм пацієнтам новий рівень терапії.

Лікарі-професіонали з великим досвідом роботи проведуть якісне обстеження та нададуть всі необхідні рекомендації щодо подальшого лікування. Індивідуальний підхід, професіоналізм та чуйне ставлення до своїх пацієнтів – ось основні принципи роботи наших лікарів.

Відділення терапії МЦ «Оксфорд Медікал Прикарпаття» надає комплекс первинної клінічної допомоги. Вам не потрібно «бігати» до багатьох різних спеціалістів, щоб з'ясувати природу своєї хвороби.

В компетенцію лікаря-терапевта входить діагностика та лікування хвороб: 

 • серцево-судинної системи;
 • нирок;
 • травної системи;
 • гострих респіраторно-вірусних інфекцій (ГРВІ);
 • алергій, алергічних ринітів;
 • хвороб крові (анемія, лейкоз, порушення згортання крові);
 • органів дихальної системи;

Також до компетенції терапевта входять динамічні спостереження за пацієнтами з хронічними захворюваннями та порушенням обміну речовин. Терапевт також контролює проходження хворим реабілітаційної терапії.

Діагностика – це перший крок до лікування будь-якого захворювання. Завдяки діагностичним методам лікар-терапевт може не тільки виявити захворювання, а й вжити запобіжних заходів для його попередження. На прийомі терапевт уважно вислухає всі ваші скарги та ознайомиться з історією хвороби, проведе повний огляд організму та обстеження на обладнанні, що застосовується у найкращих світових клініках. В разі необхідності додаткового обстеження, лікар призначить комплекс аналізів, підібраний індивідуально для вас. Після виявлення хвороби, що вас турбує, лікар запропонує швидкі та ефективні способи лікування.

Терапевти Медичного Центру «Оксфорд Медікал Прикарпаття» не вдаються до заліковування симптомів, а знаходять справжні причини появи хвороб та усувають їх за допомогою ефективних та безпечних лікувальних методів. Терапевти МЦ «Оксфорд Медікал Прикарпаття» є лікарями вищої кваліфікаційної категорії. Це група однодумців і професіоналів, які готові колегіально вирішувати питання медичного обслуговування сучасної сім'ї.

Подбайте про своє здоров'я з «Оксфорд Медікал Прикарпаття»!

Записатися на прийом зручно за телефоном (0342777 299

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛуговська Ольга Василівна лікар загальної практики-сімейної медицини ІІ категорії
Луговська Ольга Василівналікар загальної практики-сімейної медицини ІІ категорії Відео-візитка

Незалежності 93А;

Василіянок, 1;

інформація про лікаря

   • 2006 – 2012рр. -  Івано-Франківський національний медичний університет. Лікувальний факультет;
   • 2008 р. -  проходження інтенсивного курсу «Масаж. Догляд за хворими»;
   • 2012 – 2014рр.– лікар-інтерн «Загальна практика-сімейна медицина» на базі ІФНМУ та міської поліклініки №1 м. Івано-Франківськ;
   • Травень 2016 р. - дільничний лікар терапевт КЗ «Степанська РЛ» смт. Степань Рівненської обл., Сарненського р-ну;
   • Червень-липень 2016 р.- лікар терапевт терапевтичного відділення КЗ «Степанська РЛ» смт Степань, в. о. зав. відділення;
   • З жовтня 2016 р.- лікар загальної практики сімейної медицини в «Оксфорд Медікал».
   • 16.08 2018 р - приймала участь у роботі циклу освітніх семінарів у форматі телемостів, що проводяться згідно наказу МОЗ України № 276 від 16.02 2018 р «Імплентація міжнародних протоколів у педіатричну практику».
   • 05.10 2018 р - приймала участь у роботі циклу освітніх семінарів у форматі телемостів, що проводяться згідно наказу МОЗ України № 276 від 16.02 2018 р «Раціональна фармакологія у педіатрії при коморбідних станах».
   • 16.10 2018 р - приймала участь у роботі навчального циклу семінарів       «Мультидисциплінарний підхід до лікування пацієнтів з цереброваскулярною патологією та менеджмент болю».
   • З 09.10. по 23.10.2018 року - курси по тематичному вдосконаленню «Виробничі питання загальної практика-сімейної медицини» на базі Івано-Франківського національного медичного університету, факультет післядипломної освіти. 
   • З 28.02 по 2.03 2019 р - приймала участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Сучасні аспекти клінічної неврології».
   • 16.03 2019 р - приймала участь у регіональному науково-практичному семінарі «Безперервний професійний розвиток сімейного лікаря та педіатра» за темою «Проблемні питання діагностики, лікування та профілактики поширених інфекційних та неінфекційних хвороб дитячого віку».
   • З 26.02. по 28.03.2019 року - ПАЦ “Загальна практика–сімейна медицина” на базі Івано-Франківського медичного університету, факультет післядипломної освіти. 
показати повний текст
послуги Відділення ТерапіяЦіна
Первинний прийом терапевта 300.00 грн
Повторний огляд лікаря 200.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (034) 2 777 2 99

відгуки
02-04-2019 Доброго дня.Хочу подякувати лікарю Жидан Ярославу Михайловичу за професійний підхід до кожного пацієнта.Уважний, людяний,вміє так підбадьорити і в той же час переконати,що вже і нічого не страшно.Хочу порадити всім хто має проблеми з шлунком,кишківнико, то тільки до нього.Хороший лікар_ендоскопіст, кращого в м.Івано_Франківську не знайдете.

відділення: Терапія

11-03-2019 дрброго дня. уцей мед центр звернувся задля однієї недуже приємної процедури – колоноскопії. якщо чесно, думав що все буде гірше  . лікар гарно налаштував , все толково розказав і делікатно все провів. дякую лікарю .

відділення: Терапія

25-12-2018 Рекомендую лікаря-масажиста Рибчак Миколу Зоріяновича. Все на вищому рівні - індивідуальний підхід до проблеми клієнта, етичне ставлення та професіоналізм. Залишилась задоволена курсом лікувального масажу спини, звертатимусь ще за потреби.

відділення: Терапія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом