записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(034) 2 777 2 99
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Івано-Франківської клініки

Вибрати інше місто
 
Педіатрія

Про відділення педіатрії

З педіатром кожна дитина зустрічається відразу після народження. Від роботи дитячого лікаря в багатьох випадках залежить повноцінний розвиток і здоров'я дитини. Сучасна педіатрія МЦ «Оксфорд Медікал» вивчає організм дитини в різні вікові періоди. Ми займаємося діагностикою, лікуванням і профілактикою дитячих захворювань.

Педіатрія Оксфорд Медікал Івано-ФранківськУ відділенні педіатрії ви отримаєте: інформацію про стан здоров'я дитини, обстеження, надання як лікувальної, так і профілактичної допомоги, консультацію для батьків у зв'язку з виникненням певних питань з приводу здоров'я та розвитку дитини, а також (при потребі) довідку для дошкільних закладів чи школи.

Якщо вам потрібен педіатр в Івано-Франківську - зверніться в наш МЦ!

У нашому МЦ веде прийом справжній професіонал, здатний знайти правильний підхід не тільки до дитини, але і до її батьків. Педіатр знає, що і в якому віці може турбувати малюка, які рекомендації потрібні батькам в тому чи іншому випадку. Консультація педіатра дасть відповідь на численні запитання, що турбують батьків, допоможе уникнути помилок і зайвих турбот.

Лікування дітей дуже відповідальна, трудомістка справа, що вимагає, крім великих знань, великої душі. Ви переконаєтеся, що такі лікарі є, прийшовши на прийом до педіатра наш МЦ.

Педіатр володіє знаннями:
 
  • Про особливості етапів розвитку та росту дитини,
  • Про норми ваги, зросту, клінічних показників (залежно від віку),
  • Дитячої психології,
  • Про генетичні захворюваннях та ризики їх отримання.

Батьки часто не довіряють лікарям або побоюються відвідувати поліклініку через довгі черги, та можливі інфекції. Якщо Вам необхідна консультація педіатра, то в нашому МЦ Ви можете прийти в зручний для Вас і заздалегідь обумовлений по телефону час. Вас і вашу дитину приймуть точно в цей час, так як він призначений лікарем тільки для Вас.

Педіатр - терапевт для дітей, універсальний лікар. Він повинен своєчасно діагностувати захворювання і вжити необхідних заходів.

Кваліфікації педіатра пред'являються дуже високі вимоги, так як йому довіряють найдорожче.

Методи, що використовувалися радянської педіатрією, не завжди відрізнялися гуманністю. Про здоров'я дитини дбали, але її комфорту на прийомі у лікаря значення не надавали. Часто й сьогодні в поліклініках багато що залишається без змін.

Низький рівень безоплатної первинної медицини, бажання бачити свою дитину здоровою і життєрадісною призводить батьків до вирішення звернутися до педіатра у приватному центрі.

У нашому МЦ Вам доведеться оплатити прийом, але це буде найдемократичніша вартість прийому педіатра в Івано-Франківську.

Прийом педіатра у нашому медичному центрі – це високий рівень обслуговування і професіоналізму, чуйність і доброта лікаря, гарний настрій вашої дитини після візиту до нас.

Послуги
 

1. Консультація педіатра (збір анамнезу, з’ясування та оцінка скарг хворого, встановлення первинного діагнозу, направлення на аналізи ).

2. Лікування.

3. Профілактика сезонних хвороб

4. Рекомендації щодо дієтичного харчування при різноманітних захворюваннях, профілактики сезонних хвороб.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки