Клиника Оксфорд Медикал Ивано-Франковск. Врачи

Острижнюк Марьяна Николаевна
Врач гинеколог 2 квалификационной категории: Острижнюк Марьяна Николаевна
Врач гинеколог 2 квалификационной категории Видео-визитка

Независимости 93А

Василиянок, 1

информация о враче

 • 2011г. - закончила Ивано-Франковский национальный медицинский университет, специальность «Лечебное дело».
 • 2011-2014 г. - интернатура по гинекологии на базе ОПЦ и ИФКПБ.
 • 2015г. - преподаватель гинекологии  Ивано-Франковского базового медицинского колледжа.
 • 2016. - курсы повышения квалификации - ТУ в ЛНМУ им. Данила Галицкого, факультет последипломного образования.
 • 2017. - врач гинеколог в Оксфорд Медикал.
 • 2017. - курсы по интимной пластике.
 • 2017. - участие в конференции «Инновационные технологии в гинекологии».
 • 2017. - участие в конференции «Эволюционная гинекология».
показать полный текст

Специализация

   

  отзывы
  Христина Бойко 12-05-2022 Добрий день. Хочу висловити такі щирі та величезні слова подяки вашій клініці. А особливо лікарю-гінекологу Острижнюк Мар’яні Миколаївній. Завдяки Вам ми зараз щасливі тримаючи на руках мале Янголянтко. Програма ведення вагітності, всі аналізи проходили вчасно, ставлення до пацієнтів хороше. Дякую, Вам, що за цей час були завжди на дзвінку і давали багато порад, коли були трішки проблеми підтримували і допомогли вирішити швидко все. Тому, дівчата рекомендую лікаря Мар’яну Миколаївну, хороша та добра людина, яка завжди рада вислухати, допомогти і зробити все необхідне
  Галина Іванівна Оегме 05-07-2021 Привіт. Хочу подякувати Острижнюк Мар'яні Миколаївні. Дуже задоволена . Ця лікар сповнена професіоналізму і компетенції. Я комфортно себе почувала під час операції, ми розмовляли, вона завжди пояснювала і відповідала на мої запитання. Я рекомендую Маряну Миколаївна своїм друзям і знайомим. Дякую ще раз.
  Ніна 23-06-2021 Хочу подякувати Острижнюк Мар'яні Миколаївні за кваліфіковану допомогу та професіоналізм під час ведення моєї першої вагітності, яка завдяки їй пройшла без проблем, враховуючи проблеми зі здоров'ям. Лікар була на зв'язку 24/7. Якщо шукаєте лікаря - гінеколога, то від щирого серця раджу Мар'яну Миколаївну, оскільки вона найкращий спеціаліст у своїй справі.
  Таня 10-06-2021 Всім привіт. Хочу лишити цей відгук (напевно вперше в житті пишу відгук), так як повністю задоволена і впевнена в професіоналізмі і компетенції цією лікарки. В мене були проблеми з вагітністю. І велике спасибі за швидку реакцію і вчасно надану кваліфіковану допомогу. Можна сказати, що завдячую життям. Тому дівчатка, якщо ви ще не знайшли свого лікаря, вам варто спробувати з Маряною Миколаївною (особливо, якщо це буде ваш перший досвід з гинекологом).
  Марта 02-03-2021 Дуже хороший лікар! Хочу подякув Острижнюк Мар’яні Миколаївні за професіоналізм і кваліфіковану допомогу. Випадково потрапила на прийом, вибрала лікаря по часу. Лікар швидко розібралася з проблемою, назначила лікування, на всі питання ввічливо відповіла, дала гарні поради. Також консультувала на протязі всього лікування, в будь якій час. Всім рекомендую лікаря Мар’яну Миколаївна.
  Оставить отзыв
  Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте
  Спасибо!

  Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

  Оставить сообщение для администрации клиники
  Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте
  up

  Записаться на прием

  Если вы не нашли нужную информацию — свяжитесь с нами удобным для вас способом