записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Ви знаходитесь на сайті Івано-Франківської клініки

Вибрати інше місто

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(034) 2 777 2 99
Замовити зворотній дзвінок

Простатит та безпліддя

03.10.2014
image

Гімон Руслан Ярославович, лікар-уролог МЦ "Оксфорд Медікал - Івано-Франківськ"

 

Гімон Руслан Ярославович

лікар-уролог

МЦ "Оксфорд Медікал - Івано-Франківськ"

 

Безпліддя та простатит, фахівці вважають станом, які часто супроводжуються разом. Простатит – це являє група захворювань, що супроводжуються запальним процесам, які протікають у  передміхуровій залозі та  виникають внаслідок впливу різних патологічних ознак, таких як виникнення алергічних реакцій, застій сечі, наявність інфекції та інше.

Довготривалий перебіг невиліковного запалення простати може привести до порушення показників сперматограми, що в одержаних випадках є причиною безпліддя. Це  безпліддя відноситься до групи екскреторного і може проявлятись у вигляді екскреторно-токсичного  чи екскреторно-обтураційного безпліддя.

Зниження плідності (фертильності) може мати місце, як наслідок гормонального порушення при хронічному простатиті. Біля 10 % пацієнтів, які лікуються з приводу безпліддя мають в анамнезі урогенітальні захворювання.

Діагностика. Основним показником, що характеризує фертильність (плідність) є аналіз сперматограми (еякуляту), яка показує здатність чоловіка до зачаття дитини.

Інфекційні фактори і запалення мають пошкоджуючи дію на якість сперми, знижують рухливість сперматозоїдів, знижують концентрацію і кількість морфологічно нормальних сперматозоїдів.

Підвищення кількості лейкоцитів в спермі, як правило пов’язане з пошкодженням фертильності (плідності).

Доказано, що бактерії приводять до порушення фертильності (плідності) внаслідок прямої токсичної дії на сперматозоїди і погіршують якість еякуляту (сперматограми). Одні бактерії викликають руйнування мембрани сперматозоїда, інші – викликають склеювання сперматозоїдів, знерухомлюючи їх.

Серед бактерій, що впливають на фертильність (плідність), найчастіше зустрічаються кишкова паличка, коки. Серед внутрішньоклітинних – хламідія, уреплазма, мікоплазма. А також гомокок, трихомонади та інші.

Хронічний простатит може приводити до утворення антиспермальних антитіл, які виявляються в 8-10 безплідних пацієнтів.

Для лікування безпліддя і простатиту, вдаються до певних методів. Одні з них, це: зміна способу життя, масаж передміхурової залози, антибактеріальне лікування, фізіотерапія.

Якщо дотримуватись певних постановлених лікарем заходів, то лікування може призвести до гарного результату. Лікування простатиту і безпліддя – є складним процесом, тому необхідно виконувати всі винесені лікарем вимоги.

Зверніться вчасно до спеціаліста і назавжди забудьте про таку хворобу як простатит!!!
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки