Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Відділення педіатрії

image

З педіатром кожна дитина зустрічається відразу після народження. Від роботи дитячого лікаря в багатьох випадках залежить повноцінний розвиток і здоров'я дитини. Сучасна педіатрія МЦ «Оксфорд Медікал» вивчає організм дитини в різні вікові періоди. Ми займаємося діагностикою, лікуванням і профілактикою дитячих захворювань.

У відділенні педіатрії ви отримаєте: інформацію про стан здоров'я дитини, обстеження, надання як лікувальної, так і профілактичної допомоги, консультацію для батьків у зв'язку з виникненням певних питань з приводу здоров'я та розвитку дитини, а також (при потребі) довідку для дошкільних закладів чи школи.

Якщо вам потрібен педіатр в Івано-Франківську - зверніться в наш МЦ!

У нашому МЦ веде прийом справжній професіонал, здатний знайти правильний підхід не тільки до дитини, але і до її батьків. Педіатр знає, що і в якому віці може турбувати малюка, які рекомендації потрібні батькам в тому чи іншому випадку. Консультація педіатра дасть відповідь на численні запитання, що турбують батьків, допоможе уникнути помилок і зайвих турбот.

Лікування дітей дуже відповідальна, трудомістка справа, що вимагає, крім великих знань, великої душі. Ви переконаєтеся, що такі лікарі є, прийшовши на прийом до педіатра наш МЦ.


( Рейтинг: 0, голосів: 0 )
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом