Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

В Івано-Франківську відбулось відкриття нового відділення МЦ “Оксфорд Медікал”

Медичний центр «Оксфорд Медікал» є одним із небагатьох лікувальних закладів в Україні, що спеціалізується виключно на сучасних малоінвазивних методах лікування. Тут працюють висококваліфіковані лікарі різних спеціальностей. Пацієнтам надають послуги найвищої якості, створюючи для них максимально комфортні умови.

 

«Ми надаємо якісні послуги і знаходимось далеко не на останніх позиціях в Івано-Франківську. Збільшивши кількість лікарів, ми зіткнулися з ситуацією, коли нам не вистачало і кабінетів, і можливості поставити те унікальне обладнання, яке ми привозимо. Тому й виникла потреба в розширенні», – зазначає директор приватного медичного центру «Оксфорд Медікал» Олег Галущак.

 

Починали роботу у місті з чотирьох відділень: урології, гінекології, проктології й загальної терапії. На даний момент є 16 відділень: гінекологія, проктологія, урологія, дерматовенерологія, хірургія, терапія, педіатрія, неврологія, кардіологія, гастроентерологія, оториноларингологія, ендокринологія, флебологія, ультразвукова діагностика, ендоскопія і косметологія.

 

 

Збільшено не тільки кількість відділень, також розширено спектр надання різноманітних послуг, про які можна детальніше ознайомитися на нашому сайті.

 

Чому варто завітати саме до нас?

  1. В «Оксфорд Медікал» ви отримаєте гарантію надання якісної допомоги від компетентних спеціалістів з багаторічним стажем.

  2. Саме у нас ви можете пройти комплексне лабораторне та інструментальне обстеження на базі центру.

  3. Наш центр оснащений передовим діагностичним та лікувальним обладнанням. Окрім того всі наші спеціалісти мають досить великий досвід у лікуванні саме нашими апаратами і нашими методиками.

  4. Зручне розміщення та комфортні умови для кожного пацієнта.

  5. Гнучка цінова політика, програма лояльності для постійних клієнтів, систематичні акційні пропозиції.

  6. Уважний та чуйний персонал центру готовий відповісти на будь-яке питання і допомогти пацієнту у вирішенні різних проблем.

  7. Відсутність черг завдяки можливості попереднього запису на прийом.

  8. Індивідуальний підхід до кожного, з урахуванням усіх питань та пропозицій пацієнта.

  9. Схвальні відгуки наших пацієнтів як доказ того, що саме «Оксфорд Медікал» з турботою та відповідальністю відноситься до усіх.

Медичний центр «Оксфорд Медікал» вже більш ніж 4 роки як існує в Івано-Франківську. За цей час до нас завітало більш ніж 20 000 пацієнтів. Наразі у центрі проводять прийом більше 50 спеціалістів 16 різних відділень. І ми продовжуємо іти далі ☺

 

Потурбуйтесь про найцінніше – довіряйте найкращим.

Нове відділення «Оксфорд Медікал» знаходиться за адресою: місто Івано-Франківськ, вулиця Незалежності, 93А і завжди готове приймати пацієнтів на високому рівні без вихідних!

Телефон: +38 (067) 3 777 299, +38 (050) 3 777 299.


( Рейтинг: 4.34, голосів: 32 )


Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом