Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Вакцинація проти COVID-19

Спалах коронавірусної інфекції сколихнув увесь світ. Це не перша пандемія, котра принесла вагомий вклад у свідомість людей, та й, за прогнозами вчених, не остання. Досвід попередніх років приводить нас до висновку, що фактично кожну епідемію інфекційного захворювання можна тримати під контролем тільки завдяки вакцинації. 

Таке захворювання, як вітряна віспа, повністю зникло і не з’являлося понад 30 років завдяки вакцинації, поліомієліт, який був катастрофою у 20-му столітті, в Україні фактично ліквідований (одиниці випадків на десятиліття) саме завдяки вакцинації, епідемія чуми зупинена, як не дивно, виключно завдяки вакцинації. 

Варто зрозуміти, що ми на тій стадії проблеми, коли просто носіння маски і миття рук – це фактично ніщо. Вакцинація, на сьогоднішній день, є єдиним методом створення колективного імунітету проти COVID-19 і єдиним методом виходу із кризи та вічного карантину.

В медичному центрі Оксфорд Медікал створено пункт вакцинації проти COVID-19! Ми бачимо, скільки часу люди повинні чекати у черзі, тому створили послугу за попереднім записом! Тепер жодних черг та економія вашого часу! Записатися можна з понеділка по суботу з 10:00 по 15:00 у відділення на вул. Василіянок 1, 4 пов.

Щоб ви не боялись побічних ускладнень, попередньо вас огляне сімейний лікар! ВАКЦИНАЦІЯ БЕЗКОШТОВНА! Наразі в наявності вакцини CoronaVac, AstraZeneca. Після проведення вакцинації ми видаємо офіційний сертифікат!

Друзі, тільки разом ми можемо здолати пандемію. Будьмо відповідальними!

Запис: 0673777299, 0673777299


( Рейтинг: 4.66, голосів: 44 )


Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом