Задайте питання
Дякуємо, Ваш запит прийнято.
Найближчим часом з Вами зв`яжеться наш менеджер
Оберіть клініку, введіть ваш Email - наші співробітники зв`яжуться з Вами у найближчий час.
Захисний код
Відіслати
Передзвоніть мені
Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами
Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
Захисний код
Відіслати
Записатись на прийом
Дякуємо, Ваш запит прийнято.
Найближчим часом з Вами зв`яжеться наш менеджер
Оберіть клініку, введіть ваш Email - наші співробітники зв`яжуться з Вами у найближчий час.
Захисний код
Відіслати
укр рус
МЦ Оксфорд Медікал Івано-Франківськ
(0342) 777 2 99
 • Передзвоніть мені
  Передзвоніть мені Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
  Захисний код
  Відіслати
 • Записатись на прийом
  Записатись на прийом Оберіть клініку, введіть ваш Email - наші співробітники зв`яжуться з Вами у найближчий час.
  Захисний код
  Відіслати

Лікування серцево-судинних захворювань

Лікування серцево-судинних захворювань в МЦ "Оксфорд Медікал Івано-Франківськ"

Серце – одне із найголовніших органів людини, без якого просто не можливе життя. Часто, проблеми із серцем не дають про себе знати, а в самий найвідповідальніший момент дають слабину. Походження захворювань серцево-судинної системи бувають різними: це можуть бути вроджені дефекти, інтоксикація, травми, запальні процеси.

З будь-якими скаргами, що турбують у ділянці серця, потрібно звертатись до лікаря. Найчастіші захворювання, якими хворіють – гіпертонічна хвороба та атеросклероз.

Що таке серцево-судинні захворювання?

Серцево-судинні захворювання – це група захворювань  серця та судин, пов’язані із порушення кровопостачання, які можуть виникати в різному віці; бувають вроджені і набуті.

До серцево-судинних захворювань відносяться:

 1. Пролапс мітрального клапана  - це порушення функціонування однієї або двох стулок мітрального клапана. Симптоми: перебої у роботі серця, біль у ділянці серця, прискорене серцебиття, запаморочення, задишка при фізичному навантаженні.
 2. Захворювання аорти – це порушення роботи основної судини
 3. Міокардити – це запальне захворювання  міокарда з імунними та інфекційними факторами. Може зустрічатися у людей молодого працездатного віку, та наслідки залишатись у продовж років. Симптоми: порушення ритму серця (аритмії), прискорене серцебиття, задишка при незначному фізичному навантаженні,  загальна інтоксикація, при гострому перебігу може бути гарячка 37,1-37,5, серцева недостатність та ін.
 4. Інфекційний ендокардит – це захворювання внутрішньо-судинне і супроводжується інфікуванням внутрішньо-серцевих структур (клапани серця, ендокард  передсердь та шлуночків)
 5. Кардіоміопатія – це патологія серцевого м’яза, коли його порушення пов’язані з ішемічною хворобою серця, вадами серця та гіпертензією. Є гіпертрофічна кардіоміопатія, дилатаційна КМП, еритмогенна КМП, рестриктивна.
 6. Ішемічна хвороба серця – це хронічне або гостре ураження серця, яке виникає при зменшенні або припиненні доставки крові до міокарда у зв’язку з виникненням  змін в коронарних судинах. До ішемічної хвороби відноситься стенокардія та кардіосклероз.

Стенокардія – це виникнення болю або дискомфорту в ділянці грудної клітки, що пов’язане з ішемією міокарда, тоді, коли потреба в кисні переважає його доставку:

 • Лікування болю у серці в МЦ "Оксфорд Медікал Івано-Франківськ"нестабільна стенокардія;
 • прогресуюча стенокардія;
 • вазо спастична стенокардія.

Кардіосклероз – це склеротичне ураження серця та судин:

 • вогнищевий кардіосклероз;
 • дифузний  кардіосклероз.

Дисліпідемії  - підвищення порушення ліпідів понад оптимальне значення.

Лікування захворювань серцево-судинної системи

Отже, якщо Вас турбують таки основні симптоми: дискомфорт та біль в грудній клітці, перебої в роботі серця, задишка при незначних фізичних навантаженнях, прискорене серцебиття, одразу ж звертайтесь до лікаря!

Медичний центр «Оксфорд Медікал Івано-Франківськ» пропонує діагностику та лікування серцево-судинних захворювань. Досвідчені  лікарі, сучасне обладнання та привітний персонал зроблять Ваш візит більш зручним та комфортним.

Телефон для запису: 0974777299, 0503777299, 0342777299.

Рейтинг сторінки:
9.07 з 10 , на підставі 41 голосів
Вы не ввели ваше имя Имя может содержать только буквы Вы не ввели номер телефона Телефон слишком короткий Вы не заполнили капчу Вы не правильно заполнили капчу Вы не заполнили поле сообщения Вы не ввели email Вы не правильно ввели email Спасибо, наши менеджеры с вами свяжуться в ближайшее время