Задайте питання
Дякуємо, Ваш запит прийнято.
Найближчим часом з Вами зв`яжеться наш менеджер
Оберіть клініку, введіть ваш Email - наші співробітники зв`яжуться з Вами у найближчий час.
Захисний код
Відіслати
Передзвоніть мені
Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами
Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
Захисний код
Відіслати
Записатись на прийом
Дякуємо, Ваш запит прийнято.
Найближчим часом з Вами зв`яжеться наш менеджер
Оберіть клініку, введіть ваш Email - наші співробітники зв`яжуться з Вами у найближчий час.
Захисний код
Відіслати
укр рус
МЦ Оксфорд Медікал Івано-Франківськ
(0342) 777 2 99
 • Передзвоніть мені
  Передзвоніть мені Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
  Захисний код
  Відіслати
 • Записатись на прийом
  Записатись на прийом Оберіть клініку, введіть ваш Email - наші співробітники зв`яжуться з Вами у найближчий час.
  Захисний код
  Відіслати

Лікування мікроспорії

Лікування мікроспорії в МЦ "Оксфорд Медікал Івано-Франківськ"Мікроспорія («котячий лишай», «стригучий лишай») – це грибкове захворювання, яке викликається грибом Microsporum, які переносять тварини Носіями безпосередньо являються коти і собаки, також джерелами можуть служити предмети побуту, зокрема гребінці, шапки, рушники.

Симптоми мікроспорії

Інкубаційний період, мікроспорії яка передається від тварин 3-7 днів, від людини 4-6 тижнів. Частота захворювання досить висока, особливо серед дітей дошкільного та шкільного віку, шлях зараження через контакт з тваринами.

Мікроспорія поділяється на:

 • мікроспорію шкірних покривів (мікроспорія гладкої шкіри)
 • та мікроспорію волосистої частини голови. 

Мікроспорія гладкої шкіри. На місці ураження виникає червоне п’ятно овальної форми, схильне до росту в діаметрі, центральна частина із жовтуватим відтінком, нагадує кільце.

Лікування мікроспорії в МЦ "Оксфорд Медікал Івано-Франківськ"Мікроспорія волосистої частини голови. Поділяється на глибоку та поверхневу.

Поверхнева мікроспорія:  з'являються п’ятна рожево-червоного кольору, округлої форми з чіткими границями,  інколи на поверхні наявна значна кількість білих лусочок. Волосся рівномірно обламується на висоті 5-8 мм.

Вогнища мікроспорії зазвичай об'ємні і можуть досягати площі долоні дитини, розташовуються в основному по краю волосистої частини голови.

Глибока мікроспорія. Характеризується гнійним запаленням фолікулів і розвитком глибоких ран великих розмірів, які нагадують пухлину. На поверхні вогнищ видні устя фолікул з яких при надавлюванні виділяється гній. Волосся в зоні  вогнищ легко висмикуються.

Діагностика та лікування мікроспорії

Лікування мікроспорії проводить лікар дерматолог. Хворим з мікроспорією проводиться ретельне обстеження після чого виставляється діагноз. Виявляються причини захворювання і призначається  загальне чи місцеве лікування. Лікування підбирається індивідуально лікуючим лікарем. Хвороба надзвичайно заразна і передається при найменшому контакті.

З метою профілактики необхідно проводити огляди дітей і членів родини кожні 4 - 5 днів на протязі 3-5 тижнів. В приміщеннях проводиться дезінфекція.

Для запису до лікаря дерматолога телефонуйте: (097)4777299; (050)3777299; (0342) 777 299

Рейтинг сторінки:
9.5 з 10 , на підставі 40 голосів
Вы не ввели ваше имя Имя может содержать только буквы Вы не ввели номер телефона Телефон слишком короткий Вы не заполнили капчу Вы не правильно заполнили капчу Вы не заполнили поле сообщения Вы не ввели email Вы не правильно ввели email Спасибо, наши менеджеры с вами свяжуться в ближайшее время