Задайте питання
Дякуємо, Ваш запит прийнято.
Найближчим часом з Вами зв`яжеться наш менеджер
Оберіть клініку, введіть ваш Email - наші співробітники зв`яжуться з Вами у найближчий час.
Захисний код
Відіслати
Передзвоніть мені
Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами
Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
Захисний код
Відіслати
Записатись на прийом
Дякуємо, Ваш запит прийнято.
Найближчим часом з Вами зв`яжеться наш менеджер
Оберіть клініку, введіть ваш Email - наші співробітники зв`яжуться з Вами у найближчий час.
Захисний код
Відіслати
укр рус
МЦ Оксфорд Медікал Івано-Франківськ
(0342) 777 2 99
 • Передзвоніть мені
  Передзвоніть мені Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
  Захисний код
  Відіслати
 • Записатись на прийом
  Записатись на прийом Оберіть клініку, введіть ваш Email - наші співробітники зв`яжуться з Вами у найближчий час.
  Захисний код
  Відіслати

Лікування кандидозу

Лікування кандидозу в МЦ "Оксфорд Медікал Івано-Франківськ"Кандидоз – це захворювання шкіри та слизової оболонки внутрішніх органів, викликаних збудниками різних види дріжжевих грибків Candida: albicans, tropicalis, crusei. Вражає кандидоз здебільшого великі складки шкіри, зокрема під пахвами, молочними залозами, пупка, за вухами, в області статевого члена чи промежини, навколо ануса, інколи – на складках живота. Також може проявлятись у жінок між III і IV пальцями у вигляді ерозивних утворень. У немовлят кандидоз може проявлятись у ділянці слизової оболонки роту.

На шкірі з’являються плоскі, в’ялі пухирці або пустули, які швидко лопаються і перетворюються в ерозії. Ерозії темно-червоного кольору з блискучим відтінком, мають поліциклічні обриси з чіткими краями.

Причини виникнення кандидозу

Причина проникнення грибків в шкіру і слизові оболонки являються підвищена вологість,  травматизація, дія подразнюючих хімічних речовин, вірулентність грибів, індивідуальна непереносимість до інфекції, послаблення імунобіологічного супротиву організму, порушення вуглеводневого обміну, захворювання шлунково-кишкового тракту, гіпо- та авітаміноз, порушення функції ендокринного апарату (клімакс, дисменорея).

В грудних дітей  - штучне вигодовування, механічні пошкодження шкіри і слизових оболонок при не правильному догляді, диспепсичні розлади, тяжкі загальні інфекції та інше.

Професійні фактори які сприяють розвитку захворювання - кондитерське виробництво, обробка овочів та фруктів на фасувальних заводах.

Симптоми та види кандидозу

Клінічна картина дріжжеподібних захворювань дуже різноманітна і залежить від локалізації вогнищ ураження.

Кандидоз міжпальцевий ерозивний: розвивається на перехідній складці і бокових поверхнях фаланг  пальців. Починається стрімко з появи ерозивних пухирів -  свербіж, печія.

Кандидозний баланопостит: розвивається на головці статевого члена. Голівка статевого члена червоніє, появляється свербіж, печіння, неприємний запах, біль при сечовипусканні, утворюється білий наліт, інколи плівка.

Поверхневий кандидоз долонь і підошви: характеризується поява міхурів і пустул, іноді подекуди спостерігається мацерація.

Поверхневий кандидоз нігтьових валиків: починається з нігтьового валика, з’являється почервоніння і припухлість, згодом поширюються і на нігтьову пластинку. При надавлюванні з’являється крапелька гною.

Кандидоз порожнини рота: виникає на поверхні язика, слизової оболонки щік, піднебіння, ясен, з’являються білуваті точкові налети, які утворюють плівку. При знятті плівки оголюється слизова оболонка темно-червоного кольору.

Кандидоз язика: часте виникнення у дітей і дорослих. На спиці язика спостерігається нальоти у вигляді більш товщих білуватої або сіруватої плівки. Суб’єктивно відчувається сухість і печіння, здебільшого зранку під час прийому їжі.

Діагностика та лікування кандидозу

Діагноз кандидоз ставиться на підставі: клінічних даних, додаткових аналізів. Лікуванням займається лікар дерматолог, який ретельно вивчає симптоми та причини виникнення та прописує лікування. Лікування підбирається індивідуально в залежності від особливостей пацієнта. Для запису до лікаря або детальнішої консультації телефонуйте: 034277299; 0503777299; 0974777299.

Рейтинг сторінки:
9.68 з 10 , на підставі 21 голосів
Вы не ввели ваше имя Имя может содержать только буквы Вы не ввели номер телефона Телефон слишком короткий Вы не заполнили капчу Вы не правильно заполнили капчу Вы не заполнили поле сообщения Вы не ввели email Вы не правильно ввели email Спасибо, наши менеджеры с вами свяжуться в ближайшее время